Nuomininkai kenčia dėl būsto savininkų elgesio – šie įsikūrė prie pat jų

Viena pora pateko į nepavydėtiną situaciją. Jiems išsinuomavus namą, jo kieme lyg niekur nieko palapinėje įsikūrė namo savininkai. Nors nuomos sutartyje ir parašyta, kad savininkai gali naudotis kiemu, tačiau teisininkai sako, kad kiekvieną kartą į jį eidami, nuomotojai pažeidžia sutarties sąlygas.

Nicky, William‘as ir trys jų maži vaikai du mėnesius gyveno nuomojamame name Naujojo Pietų Velso šiaurinėje pakrantėje. Netikėtai namo šeimininkė Pascale Hubert pranešė, kad persikels į savo nuosavybę.

Namo kieme nuomotojai gyvena jau nuo Kalėdų.

Policija bejėgė

„Mieli Nicky ir William‘ai, aš esu savininkė. Nuo šio vakaro užimsiu kiemą, esantį už namo“, – porai pranešė ponia Hubert.

Ponia Hubert sako, kad ji teisėtai gali perimti galinę namo dalį, nes nuomininkai neturi galimybės naudotis kiemu. Nuomos sutartyje, pagal kurią nuomininkai moka 560 dolerių už savaitę, yra įrašyta frazė „galinis kiemas neįtrauktas“.

Nicky sakė, kad policija prisipažino esanti bejėgė ir negalinti priversti šeimininkus palikti savo nuosavybės.

„Tai 11 diena, kai jie gyvena kieme. Tai visiškai keista visiems, kuriems apie tai papasakojame. Policija ir nekilnojamojo turto atstovai nežino, ką daryti. Mūsų vaikai išsigandę, jie vis klausia: „Kas jie?“, ir mes negalime jiems atsakyti“, – laidoje „A Current Affair“ („Dabartiniai reikalai“) pasakojo Nicky.

Jau ir susipyko

Nuomotojos vyras jau spėjo aršiai susiginčyti su pora – liepė jiems patraukti savo automobilį, kad jis ir jo žmona galėtų patekti į namo galinę dalį.

„Klausyk, aš tau daviau įspėjimą, dabar perkelk tą prakeiktą automobilį, tu esi dideliame š***“, – sakė jis viename nuomininkų nufilmuotame vaizdo įraše.

Tačiau nuomininkų advokatai teigia, kad šeimininkė vykdo pažeidimą naudodamasi nuosavybės kraštu prie namo kaip patekimu į galinį kiemą.

„Gali būti, kad šeimininkė vykdo pažeidimą kiekvieną kartą, kai kerta tą važiuojamosios kelio dalies teritoriją, esančią šalia namo, nes tokiu būdu ji eina per vietą, kuri yra suteikta kitam“, – teigė generalinis NPV Nuomininkų Sąjungos direktorius Leo Patterson‘as Ross‘as.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų