Niujorke veikia neįprasta galerija – nuo judančių paveikslų iki siurrelistinių vaizdų

Judantys paveikslai anksčiau egzistavo tik filmuose. O dabar ant sienos Niujorko galerijoje kabantys meno kūriniai – ne tik juda, bet ir stebina. Kai kurie net atrodo kaip ištraukos iš veiksmo filmo. Tiesa, anksčiau visi kūriniai egzistavo tik skaitmeminėje erdvėje, tačiau dabar juos galima išvysti vienoje Niurjoko galerijoje. Mat jie suskaitmenininti naudojant nepakeičiamų žetonų technologija, vadinamąją NFT.

Vos per vieną savaitę galerija uždirbo 150 tūkst. Jungtinių Valstijų dolerių. Jeigu kada svajojote, kad furisturistiniai vaizdai keisis jūsų svetainėje ir jūsų negąsdina ateiviai ar raguoti demonai, šie kūriniai – kaip tik jums. Tereikia turėti kriptovaliutos, kuria šioje galerijoje ir atsiskaitoma.

Viskas – labai išmanu ir nematyta, tačiau kelia ir įvairių klausimų. Mat nepakeičiamų žetonų technologija nekuria anglies dioksido ir, galima sakyti, yra aplinkosaugininkų svajonė. Tačiau dabar, kai meno kūriniai yra demonstruojami galerijoje, anglies dioksido vis tik – sukuriama. Mat tam reikalingi įvairūs resursai, tokia kaip transportavimas, elektra. Tad galerija imasi būdų, kaip tai kompensuoti – pavyzdžiui, skiria dalį pelno įmonėms, kurios kovoja su anglies dioksido žala aplinkai.

Be to, ši galerija yra puikus būdas pristatyti naujus meninininkus ir padėti jiems užsidirbti. Mat net 85 procentai pelno nuo pardavimų keliauja patiems kūrėjams. Iš viso galerija planuoja pristatyti 300 menininkų, po 5 kasdien.


Rašyti komentarą...
P
Perras
2021-04-12 22:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nušauti kas nesiskiepis ko cia smulkinates
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų