Netikėtai mirė vienas turtingiausių žmonių pasaulyje: dėl „Brexit“ prarado milijardą

Didžiosios Britanijos milijardierius Geraldas Cavendishas Grosvenoras, vienas turtingiausių žmonių pasaulyje, mirė antradienį, pranešė jo palikimo tvarkytojai.

64 metų Vestminsterio kunigaikštis mirė vienoje Lankašyro ligoninėje šiaurės vakarų Anglijoje, nurodė palikimo tvarkytojų atstovė.

Jis buvo išvežtas į ligoninę iš savo didelės užmiesčio vilos Abistede, kai „staiga blogai pasijuto“, pridūrė ji, bet nepateikė daugiau detalių apie jo sveikatos sutrikimą.

„Visi jos šeimos nariai informuoti ir prašė privatumo bei supratimo šiuo labai sunkiu metu“, – sakė atstovė.

Žurnalo „Forbes“ pasaulio milijardierių sąraše G.C.Grosvenoras ir jo šeima užėmė 68-ąją poziciją – jų turtas vertinamas 10,8 mlrd. JAV dolerių (9,7 mlrd. eurų).

Šiam stambiam Britanijos žemvaldžiui priklausė 190 akrų (76,9 ha) Belgreivijoje – viename brangiausių Londono rajonų šalia Bakingamo rūmų.

Kaip nurodo verslo naujienų agentūra „Bloomberg“, jis prarado 1 mlrd. dolerių tuojau po Britanijoje birželį įvykusio referendumo, kai šalis apsisprendė išstoti iš Europos Sąjungos. Šis žingsnis smarkiai nusmukdė svaro kursą ir supurtė nekilnojamojo turto rinką.

REKLAMA

G.C.Grosvenoro šeima taip pat susijusi su Britanijos karališkąja šeima – vienas iš keturių kunigaikščio vaikų, Hugh, yra trimečio princo George'o, princo Williamo ir jo žmonos Kate sūnaus, krikštatėvis.

Britanijos karalienė Elizabeth II ir jos vyras Philipas pareiškė užuojautą, sužinoję apie G.C.Grosvenoro mirtį, sakė viena Bakingamo rūmų atstovė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų