Netikėjęs kovidu ir rengęs vakarėlius konspirologas mirė savo namuose

Vienas žymiausių Norvegijos konspiracijos teorijų platintojų, tikėjęs ir tuo, kad COVID-19 yra išsigalvojimas, mirė su koronaviruso diagnoze praėjus kelioms dienoms po to, kai surengė du nelegalius vakarėlius savo namuose, skelbia norvegų žiniasklaida.

Grano gyventojas, 60-metis Hansas Kristianas Gaarderis, mirė balandžio 6-ąją dėl neįvardintų priežasčių. Jau po mirties atlikus skrodimą buvo nustatyta, kad jis sirgo koronavirusu, rašoma „Metro“. Vietos savivalda paskelbė šią asmeninę jo sveikatos detalę tik todėl, kad norėjo apsaugoti kartu su juo buvusius asmenis ir paskatinti juos pasitikrinti dėl COVID-19 viruso.

Po vakarėlių – dar daugiau užsikrėtusiųjų

H. K. Gaarderis mirė praėjus kelioms dienoms po surengtų dviejų vakarėlių savo namuose kovo 26-ąją ir kovo 27-ąją. Nėra tiksliai žinoma, kiek žmonių juose dalyvavo. Spėjama, kad jis galėjo sirgti kelias savaites, tačiau nuslėpė tai nuo aplinkinių, cituojant vietos valdžios atstovus, rašoma „Newsinenglish.no“.

Vietos žiniasklaida, kurią cituoja „Business Insider“ skelbia, kad daugiau nei tuzinas šių vakarėlių lankytojų užsikrėtė koronavirusu.

„Mes nežinome, kiek žmonių dalyvavo ar buvo ten užsukę, bet prašome visų dalyvių pasidaryti koronaviruso testą kaip įmanoma greičiau“, – cituojamas vietos policijos pranešimas.

Sakė, kad koronavirusas negali persiduoti nuo žmogaus žmogui

H. K. Gaarderis buvo žymus konspirologas Norvegijoje, naudojęsis įvairiais socialinių tinklų informacijos sklaidos būdais ir platinęs klaidingą informaciją apie koronaviruso pandemiją, o anksčiau ir apie JAV 2020-ųjų prezidento rinkimus. Jis dažnai lygino COVID-19 su „kažkuo, kas yra peršalimas ar sloga“ netgi tvirtino, kad ši liga nepersiduoda nuo žmogaus žmogui.

Vyriškis dažnai rašė apie iliuminačius, aiškino, kad J. Bideno pergalė 2020-ųjų prezidento rinkimuose buvo neteisėta.

Praėjusį mėnesį Gano savivalda buvo uždraudusi visus susibūrimus siekiant užkardyti viruso plėtrą. Norvegija yra viena mažiausiai nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusių šalių Europoje. Viso buvo užfiksuota daugiau nei 109 tūkst. atvejų, mirė 734 asmenys.

 


Rašyti komentarą...
X
Xx
2021-04-25 16:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai pamoka visiems antivakseriams ir viruso neigėjams, nes bet kuris iš jų gali tapti covido auka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų