Navalnas džiaugiasi JAV paskelbtu Rusijos „sukčių ir vagių“ sąrašu

Rusijos opozicionierius Aleksejus Navalnas sveikino pirmadienį JAV prezidento Donaldo Trumpo administracijos paskelbtą Kremliui artimų oligarchų ir politikų sąrašą.

Iždo departamentą paskelbti rusų oligarchų, kuriuos Amerikos valdžia laiko potencialiais sankcijų taikiniais, sąrašą įpareigojo specialus sankcijų įstatymas, kuris buvo priimtas pernai dėl numanomo Rusijos kišimosi į 2016-ųjų JAV prezidento rinkimus.

Nors sąraše esančių žmonių atžvilgiu jokios baudžiamosios priemonės, automatiškai nebus taikomos, manoma, jog tai gali paskatinti bankus ir kitas institucijas Jungtinėse Valstijose bei Europoje vengti su jais turėti bet kokių verslo reikalų.

Už faktų apie valdžios korupciją viešinimą ir protestų organizavimą Kremliaus persekiojamas A. Navalnas antradienį socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad jam „malonu, jog šie žmonės tarptautiniu mastu oficialiai pripažinti sukčiais ir vagimis“.

A. Navalnas savo tyrimais atskleidė glaudžius ryšius tarp vyriausybės pareigūnų ir kai kurių minėtame sąraše esančių oligarchų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų