Laikinasis Graikijos ministras pirmininkas Lucasas Papademosas ragino parlamento narius pritarti struktūrinėms reformoms ir dėl recesijos kaltino ankstesnę ekonomikos politiką, praneša BBC.

Kalbėdamas apie savo vienybės vyriausybės programą L. Papademosas sakė, kad svarbiausia gauti kitą gelbėjimo priemonių paketą. Be to, ministras pirmininkas treigė, kad Graikija privalo padidinti savo mokesčių bazę ir kovoti su paplitusiu vengimu mokėti mokesčius.

Graikiją krečia visai euro zonai grėsmę kelianti skolų krizė, bet naujasis ministras pirmininkas sako, kas vienintelis Graikijos pasirinkimas yra likti euro zonoje.

L. Papademaso trečiadienį laukia balsavimas dėl pasitikėjimo, bet, manoma, kad jis balsavimą laimės.

Graikijos vienybės vyriausybę remia buvusi valdančioji socialistų (Pasok) partija ir jų varžovai cento dešiniųjų Naujosios demokratijos partija. Vienybės vyriausybė šalį valdys iki rinkimų vasario mėnesį. Laikinoji vyriausybė turi patvirtinti 130 milijardų eurų gelbėjimo planą ir su juo susijusias taupymo priemones, dėl kurių buvo susitarta per Europos Sąjungos susitikimą praeitą mėnesį.


Rašyti komentarą...
9
9
2011-11-15 11:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saliai reikia bado, kad pradetu vertinti pinigus ir darba
Atsakyti
0

Z
Ziggomatic v17
2011-11-15 12:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Strukturinems reformos reikia Graikijos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų