Mumbajuje sugriuvo gyvenamasis namas, po griuvėsiais gali būti 70 žmonių

Indijos finansų centre Mumbajuje penktadienį auštant sugriuvo penkių aukštų gyvenamasis pastatas ir baiminamasi, kad po griuvėsiais yra iki 70 žmonių.

Prie visiškai sugriuvusio namo Mumbajaus rytuose, kuris priklausė miesto administracinei įstaigai "Brihanmumbai Municipal Corporation" (BMC), susirinko minios.

"Ten mano sūnus. Laukiu, kol jie jį ištrauks", - įvykio vietoje sakė nevilties apimta 62 metų pensininkė Mithi Solakani, gelbėtojams tikrinant tonas nuolaužų.

Keli ekskavatoriai kėlė didelius betono luitus, kad gelbėtojai galėtų pradėti traukti lavonus ir ieškoti gyvųjų.

Vietos politikas Bhai Jagtapas (Bhajis Džagtapas) sakė, kad tame name gyveno 22 šeimos ir kad septyni ar aštuoni žmonės iš griuvėsių buvo ištraukti gyvi.

Nacionalinė nelaimių valdymo administracija (NDMA) taip pat nurodė, kad ten gyveno 22 šeimos.

"Manome, kad (po griuvėsiais) liko iki 70 žmonių", - įvykio vietoje sakė Alokas Avasthy (Alokas Avasthis) iš NDMA.

Pastaraisiais mėnesiais Mumbajuje ar netoli jo sugriuvo penki kiti gyvenamieji namai. Balandžio mėnesį sugriuvus vienam pastatui žuvo 74 žmonės.

REKLAMA

Šios nelaimės atkreipė dėmesį į prastos kokybės statybas ir statybų reikalavimų pažeidimus, kurių priežastys - didžiulė būstų paklausa ir išsikerojusi korupcija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų