Penktadienį britų žiniasklaidoje plačiai nuskambėjo pašiurpusios motinos pasakojimas apie tai, kaip lovelėje miegančią 16 mėnesių jos dukrą aplandžiojo 30 cm ilgio žiurkė. Kaip praneša Dailymail.co.uk, 30-ies metų Lindsey Molyneux išgirdo prabudusios dukrelės Lolly verksmą ir nuėjo pasižiūrėti, kas nutiko. Ji buvo šokiruota pamačiusi, kad mažoji mergaitė kraujuoja, o ant rankos paliktos įkandimo žymės.

Jos vyras 41-erių Maiklas tuomet pastebėjo jų vieno kambario bute Kamdeme ratais lankstantį graužiką. L. Molyneux pasakojo, kad žiurkė pragriaužė ir Lolly pižamos kelnes. Kaip ji pasakojo britų žurnalistams, pora į lovą atsigulė apie 8 val. 15 min., o 9 val. vienas iš televizijos kanalų turėjo rodyti šou „I'm a Celebrity“.

„Taigi mes laukėme laidos pradžios, kuomet aš per kontrolės stotelę išgirdau, kad ji pradėjo verkti. Nuėjau patikrinti, nes nenorėjau, kad prižadintų dvynę sesę Lily“, − kalbėjo moteris.

Kuomet britė užėjo į kambarį, mergaitė visa drebėjo ir pirma mamai kilusi mintis buvo apie susapnuotą dukros košmarą. „Ji tuojau pat prisiglaudė man prie peties, taigi aš išėjau iš miegamojo, laikydama ją savo kairėje, pasodinau ją ant virtuvės grindų ir kuomet pradėjau su ja žaisti pamačiau kraują, kurio anksčiau nepastebėjau, nes miegamajame buvo tamsu“, − sakė L. Molyneux.

REKLAMA

„Aš pradėjau šaukti. Stengiausi nesikeisti, tačiau iš burnos vis vien sklido vien tik keiksmažodžiai“, − prisipažino mama.

„Vienintelis būdas, kuriuo galiu apibūdinti tą situaciją, tai kad mes buvome tiesiog apduję ir negalėjome suprasti, kas nutiko. Naminių gyvūnų bute nelaikome, arti jos lovelės nebuvo nieko, kas galėjo padaryti tokias žaizdas“, − prisiminimais dalinosi L. Molyneux.

Sustabdžiusi kraujavimą ji paskambino savo mamai ir nacionalinei sveikatos tarnybai, idant jos specialistai padėtų nustatyti sužeidimo priežastį. Anot jos, kaip tik tuo metu netoliese prabėgo žiurkė.

„Aš kaip tik kalbėjau telefonu su slauge. Pamačiau ją netoli durų, gyvūnas buvo maždaug pėdos (30 cm) ilgio. Pradėjau šaukti telefonu ant tos vargšės kitame laido gale buvusios moters „čia yra žiurkė“. „Gerai, jūs turite nugabenti dukrą į skubios slaugos skyrių“, − prisiminimais dalinosi moteris.

Išvarę žiurkę britai vėliau dezinfekavo ir išvalė visą namą, o kenkėjų kontrolės ekspertai iš Kandeno municipaliteto tarybos pastatė spąstus ir patikrino netoliese esančius kanalizacijos tinklus.

Lolly pasirūpino medikai, mergaitė greitai atsigavo ir šiuo metu jaučiasi gerai.


Rašyti komentarą...
s
skaitytoja
2012-11-17 08:15:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pažiūrėkit, ką rašot! Ar parašę savo rašliavas, bent perskaitot??? Vieno kambario butas, bet reikia eiti į kitą kambarį... Iš pradžių žiurkė lakstė ratais, o paskui jau netoliese prabėgo. Čia ne straipsnis - čia kažkoks neišmanėlio "vertalas" iš anglų kalbos ir žodžių kratinys, kaip ir kiekvienas Jūsų straipsnis. Balsas, turėkit bent kiek padorumo...
Atsakyti
-1

Z
Ziurkius
2012-11-17 14:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai gal maisto laike lovoje.
Atsakyti
0

b
b
2015-05-31 20:51:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anglijoje vieno kambario butas laikomas toks kaip lietuvoje 2 kambariu butai. perkant vieno kambario buta bute buna 1 miegamasisi kambarys + svetaine(Lietuviai dzanai ir svetaine paverciai kambariu) neskaitant virtuves toaleto ir t.t. :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų