Moteris ryžosi mėnesį išgyventi be pinigų: eksperimentas apstulbino visus

Šiais laikais daugelis žmonių mėgsta sau išsikelti pačius įvairiausius iššūkius. Psichologė ir tinklaraštininkė Kate Brennan taip pat sugalvojo neįtikėtiną tikslą, kuris neva turėtų padėti išmokti gyventi saikingiau. Mergina visą mėnesį ryžosi gyventi beveik neišleisdama pinigų. Tai reiškia, jog išleis pinigus tik būtiniausiems daiktams: būsto nuomai ir maistui.

16

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris ryžosi mėnesį išgyventi be pinigų: eksperimentas apstulbino visus

Moteris sugalvojo ir šešias griežtas taisykles, kurių turės laikytis. 30-metės Kate padėtis šiuo metu nėra pati geriausia. Abu jos tėvai yra mirę, ji neturi nuolatinės gyvenamosios vietos, todėl privalo išmokti gyventi saikingiau.

„Kai prarandi tėvus mano amžiaus, yra labai sunku. Jautiesi ne tik įskaudintas, bet taip pat esi psichologiškai nestabilus, neturi finansų šaltinio“, – „The Mirror“ pasakojo tinklaraštininkė Kate.

„Turėjau išsikelti tikslus, kurie man yra patys svarbiausi. Mes turime suvokti, pokyčiai yra ilgalaikis dalykas“, – pasakojo mergina.

Taigi kaip sekėsi išgyventi visą mėnesį neišleidžiant pinigų?

Vienu žodžiu: sunkiai.

Keliais žodžiais: tai buvo pamokanti patirtis.

Savo tinklaraštyje moteris visus sunkumus ir išbandymus suskirto į kelias kategorijas: alkoholis, kultūra, pietūs, viešasis transportas ir kt.

REKLAMA

Mergina drąsiai rėžia tai, kad apgirtęs žmogus daug lengviau sugeba išleisti pinigų.

Anot Kate, Londone galima rasti daug vietų, kuriose galima nemokamai pamatyti kažką, kas bent jau prilygsta tikrajai kultūrai: daug nemokamų koncertų, parodų ir pan. Tiesa, per visą mėnesį mergina nenuėjo į jokią „pasikultūrinimo“ vietą.

Kalbėdama apie pietus mergina išskiria du dalykus. „Nieko nėra geriau, kaip žinoti, kad su savo paties pagamintais pietumis per dieną sutaupai bent 5 svarus“, – džiaugėsi mergina. Tačiau, kaip pati teigia, nėra pati geriausia maisto ruošėja, taigi kartais būdavo gėda valgyti darbe, kai kiti mato, kas yra jos pietų dėžutėje.

Mergina džiaugėsi, kad šį mėnesį turėjo daugiau galimybių pasportuoti visai paprastu būdu. Kadangi metro naudotis negalėjo, mat kainuoja bilietėlis, Kate rinkosi dviratį. Anot jos, tai ne tik pakeldavo nuotaiką, bet ir pramankštindavo visą kūną.

Mėnesio be išlaidų rezultatai tiesiog pribloškaintys: mergina sugebėjo sutaupyti daugiau nei 420 svarų. Minčių, Kate teigimu, kilo įvairių, tačiau svarbiausia tai, kad vienas svarbiausių raumenų turi būti mankštinamas nuolat, o tas raumuo – valia.  

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų