• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moldovos teritorijoje – rusų raketos nuolaužos

UNIAN skelbia, kad po Rusijos surengtų atakų virtinės prieš Ukrainą Moldovoje pasienio pareigūnai aptiko sprogusios raketos nuolaužos.

UNIAN skelbia, kad po Rusijos surengtų atakų virtinės prieš Ukrainą Moldovoje pasienio pareigūnai aptiko sprogusios raketos nuolaužos.

REKLAMA

Moldovos Užsienio reikalų ministerija teigia, kad tai jau 4 kartais, kai šalies teritorijoje atsiduria rusų raketų fragmentai.

Rusija raketomis apšaudė taikinius Ukrainoje 

Rusija ketvirtadienio naktį vėl apšaudė Ukrainą sparnuotosiomis ir kitokiomis raketomis, smogdama taikiniams įvairiose šalies dalyse – nuo rytinių iki vakarinių.

Ukrainos pareigūnai pranešė, kad per vieną šių smūgių žuvo 79 metų moteris, sužeisti mažiausiai septyni žmonės.

Rusų pajėgos per dvi valandas panaudojo 36 įvairias raketas, pranešė ukrainiečių ginkluotųjų pajėgų vadas Valerijus Zalužnas.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jo, ukrainiečių oro gynyba numušė 16 raketų. Sėkmingų numušimų dalis yra mažesnė, nei per kai kuriuos ankstesnius Rusijos apšaudymus raketomis.

REKLAMA

Ukrainiečių pareigūnai sakė, kad smogta taikiniams šalies šiaurėje, vakaruose, pietuose ir rytuose, taip pat centrinėje dalyje.

Ukrainos prezidento administracijos vadovas Andrijus Jermakas sakė, kad Rusijos pajėgos šiai atakai „pakeitė taktiką“ ir aktyviai vykdė žvalgybą bei naudojo raketų muliažus oro gynybai suklaidinti.

Detalių jis nepateikė, bet sakė, kad Rusijos pajėgos gali ieškoti būdų, kaip išvengti ukrainiečių oro gynybos, pastiprintos Vakarų tiekiamomis ginklų sistemomis ir anksčiau sėkmingai veikusios prieš rusų raketas ir dronus.

REKLAMA
REKLAMA

Per vieną iš praėjusios nakties smūgių sugriauta namų rytiniame Pavlohrado mieste, žuvo 79 metų moteris ir sužeisti mažiausiai septyni žmonės, du iš jų hospitalizuoti, teigė Dnipropetrovsko srities gubernatorius Serhijus Lysakas.

Sugriauti septyni namai, apgriauta dar 30, kilo gaisras vienoje gamykloje, bet po kelių valandų jis buvo užgesintas, pridūrė gubernatorius.

Vakarinės Lvivo srities karinės administracijos vadovas Maksymas Kozyckis sakė, kad viename ypatingos svarbos infrastruktūros objekte kilo gaisras. Daugiau detalių pareigūnas nepateikė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų