Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienos mokyklos mokytojas, kuris save vadino „Salfordo eržilu“, buvo pričiuptas turintis du romanus su savo mokinėmis tuo pačiu metu, kai viena iš jų rado vyriškį lovoje su kita. Vyriausiojo mokytojo pavaduotojas Christopheris Drake'as (29 m.) ėmė susitikinėti su mergaitėmis, kai joms tebuvo po 14 metų. Teisme paaiškėjo, kad pedagogas su jomis daug kartų atliko lytinį aktą jo kabinete, sporto salėje ir netgi vienos iš mergaičių tėvų namuose, skelbia „Daily Mail“.

REKLAMA

Fizinio lavinimo mokytojas pasimatymus su paauglėmis organizuodavo siųsdamas trumpąsias žinutes telefonu ir „Facebook“ sistema. Nustatyta, kad Ch. Drake'as versdavo mergaites pozuoti intymioms nuotraukoms ir filmukams, o vėliau prašydavo vaizdus persiųsti į jo mobilųjį telefoną.

Pranešama, kad gandai apie mokytojo potraukį savo moksleivėms jau kurį laiką klaidžiojo mokyklos koridoriuose.

Tačiau tiesa išaiškėjo tik per šių metų Valentino dieną, kai viena jo meilužių užtiko jo namuose esančią kitą merginą ir pakėlė didelį triukšmą. Į merginos šauksmą sureagavę kaimynai iškvietė policiją, kuri mokytoją suėmė ir pateikė įtarimus dėl nepilnamečių lytinio išnaudojimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų