Mirė televizijos laidų vedėja, dukart per dieną patekusi į avariją

Dagestano MTV televizijos „Stolica“ programos vedėja Tamilu Abdulajeva buvo mirtinai partrenkta sostinėje Machačkaloje.

Anot „RIA Novosti“ šaltinių vietos teisėsaugoje, 22-ejų vyras automobiliu suvažinėjo moterį, kuri ėjo per gatvę nepažymėtoje vietoje.

Nukentėjusioji – MTV „Stolica“ vedėja Tamila Abdulajeva. Ji į greitosios pagalbos medikų rankas pateko sunkiai sužalota, tačiau dar buvo gyva. Pakeliui į ligoninę greitosios automobilį taranavo sankryžoje jo nepraleidęs lengvasis automobilis. Antrosios avarijos moteris neišgyveno, skelbia „RIA Novosti“.

Machačkalos medikų teigimu, moters sužalojimai jau po pirmosios avarijos buvo sunkūs, todėl antroji avarija, tikėtina, niekaip nepaveikė jos likimo.

Vėliau paaiškėjo dar keistesnės šio įvykio detalės. „Crime Russia“ cituojami vietos teisėsaugos atstovai tvirtina, kad antrąją avariją sukėlė žuvusiosios sūnus. Jaunuolis, sužinojęs apie nelaimę, „prarado sveiką protą“ ir, neradęs nieko įvykio vietoje, pasileido paskui greitosios pagalbos automobilį, kurį važiuodamas ir užkabino.

Ligoninės atstovų teigimu, antroji avarija nebuvo stipri, sūnus persėdo į greitosios automobilį ir taip tęsė kelionę. Išgelbėti moters medikams nepavyko.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų