Meksikiečiai į čempionatą pasiėmė savo draugo kartoninę kopiją: tam yra svarbi priežastis

Keli meksikiečiai į Rusijoje vykstantį pasaulio futbolo čempionatą pasiėmė ir savo draugo natūralaus dydžio kartoninę kopiją. Iki tol visuomet kartu keliavę vyrai šįkart turėjo išsiskirti dėl vieno jų žmonos protesto.

23

2014-aisiais penkių draugų grupė iš Meksikos kartu nuvyko į Pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje, kur dalyvavo ir jų šalies rinktinė. Po kelionės jie pažadėjo vienas kitam, kad į kitą čempionatą vyks tik kartu. Ir jie tai padarė. Nepaisant to, kad vienas iš jų negalėjo vykti kartu.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meksikiečiai į čempionatą pasiėmė savo draugo kartoninę kopiją: tam yra svarbi priežastis

Meksikiečiai „Gizmodo en Espanol“ papasakojo, kad specialiai kelionei į Rusiją jie nusipirko seną mokyklinį autobusą ir įsirengė jį specialiai kelionei. Transporto priemonėje įrengtos lovos, televizorius, o pačią transporto priemonę išpuošė meksikietiškais motyvais.

Viskas ėjo pagal planą, tačiau paskutiniu momentu vieno iš penkių draugų, Xaviero, žmona neleido vykti jam į čempionatą. Draugai šią problemą išsprendė pasigaminę kartoninį Xavierą – natūralaus dydžio jo kopiją, o ant marškinėlių paliko užrašą: „Mano senutė manęs neišleido“.

Dabar meksikiečiai siaučia Rusijoje, o prieš tai savo autobusu keliavo po įvairias Europos šalis, įskaitant ir Lietuvą. Sprendžiant iš jų feisbuko paskyroje užfiksuotų akimirkų, jie visi kartu, o ypač Xavieras, puikiai leido laiką Vilniuje ir Trakuose.

Xavieras tikrai turi kuo džiaugtis – jis susilaukė didelio ne tik žiniasklaidos ir socialinių tinklų, tačiau ir merginų dėmesio, kurios noriai pozuoja nuotraukose su juo. Maža to, Meksika jau pirmosiose rungtynėse pateikė sensaciją nugalėdama dabartinę čempionę Vokietijos rinktinę, todėl Xaviero džiaugsmas šiaip ne taip atvykus į šį čempionatą turėtų būti dvigubas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų