Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Libijos sostinėje Tripolyje sklinda kalbos, kad miesto vanduo užnuodytas nežinomais nuodais, jau yra patekusių į ligonines. BBC praneša, kad daugelis rimtai priima informaciją, kurią skleidžia vietinė žiniasklaida. Sukilėliai mano, kad vanduo buvo užnuodytas nesugebančio atsispirti kovoje M. Gaddafio įsakymu.

REKLAMA

„Vanduo iš vandentiekio ir kiti vandens šaltiniai šiuo metu yra tikrinami po to, kai du žmonės buvo nuvežti į ligoninę. Jie pasijuto blogai. Sukilėlių  kariuomenės kontroliuojamuose punktuose žmonės perspėjami, kad negalima gerti vandens“, - pranešė sukilėlių televizija LibyaAlHurraTV, įsikūrusi Bengazyje.

M. Gaddafis iš tiesų kažkada bandė sukurti cheminį ir branduolinį ginkl, tačiau atsisakė šių programų ir atidavė turimas cheminio ginklo atsargas po to, kai 2000-ųjų viduryje prasidėjo Libijos ir Vakarų suartėjimas. Tačiau ekspertų nuomone, ko gero, Libijos lyderis visgi dalinai išsaugojo šį ginklą „juodai dienai“. Ir akivaizdu, kad ši diena išaušo.

REKLAMA
REKLAMA

Sukilėliai mano, kad M. Gaddafis galėtų panaudoti cheminį ginklą kovoje su jais ir ryžtis užnuodyti visą Tripolio vandentiekį.

Antradienį sukilėliai užėmė M. Gaddafio bunkerį, kuris buvo laikomas jo rezidencija, tačiau, kur šiuo metu yra pats M. Gaddafis, iki šiol nėra žinoma.

Tuo tarpu naktį iš antradienio į trečiadienį M. Gaddafis kreipėsi į Libijos tautą per vieną iš radijo stočių ir pareiškė, kad jo pabėgimas iš bunkerio buvo viso labo „taktinis manevras“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų