Londone 23-ejų nusikaltėlis nušovė policininką

Didžiojoje Britanijoje anksti penktadienį buvo nušautas tuo metu tarnyboje buvęs policininkas ir tai pirmas toks atvejis per beveik devynerius metus, pranešė Skotland Jardas.

Londono policija pradėjo tyrimą dėl nužudymo. Į pareigūną maždaug 2 val. 15 min (4 val. 15 min. Lietuvos laiku) šaudė 23 metų vyras, laikytas Kroidono kardomojo kalinimo centre Pietų Londone.

Įtariamasis taip pat nuvežtas į ligoninę su šautine žaizda, jo būklė kritinė, nurodė policija, bet pridūrė, kad per incidentą nebuvo šaudoma iš policininkų ginklų.

Policija nenurodė, kaip įtariamasis buvo pašautas, bet laikraštis „Evening Standard“ rašė, kad jis šovė į save.

Praėjusį kartą britų policininkai tarnyboje buvo nušauti 2012 metų rugsėjį, kai narkotikų prekeivis Dale'as Creganas nužudė į iškvietimą dėl įsilaužiamosios vagystės Mančesteryje reagavusias pareigūnes Fioną Bone ir Nicolą Hughes.

Nuo to laiko tarnyboje žuvo dar penki britų policininkai: keturis jų mirtinai sužalojo automobiliai vejantis įtariamuosius, o vienas, Keithas Palmeris (Kitas Palmeris), buvo mirtinai subadytas per 2017 metų teroristinį išpuolį prieš parlamentą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų