Lietuvių vagių įžūlumas: viduryje baltos dienos vagia milijonus Maskvoje?(papildyta 14:23 val.)

Maskvos policija ieško nusikaltėlių, kurie penktadienį užpuolė pinigų transportavimo automobilį ir sužeidė du apsaugos darbuotojus. Pagrobę pinigus, nusikaltėliai paspruko automobiliu su lietuviškais numeriais. Preliminariais duomenimis, suma viršijo vieną milijoną rublių, praneša newsru.com.

Šūviai buvo užfiksuoti penktadienį prie 26 namo Serpuchovskajos gatvėje, Maskvoje. Vienų liudininkų teigimu, nežinomi asmenys, atvykę automobiliu „Mazda-3“ su lietuviškais numeriais, pradėjo šaudyti į praeivius. Kiti tvirtina, kad nusikaltėliai užpuolė pinigus iš banko gabenusį automobilį.

„ITAR-TASS“ duomenimis, nusikaltėliai pistoletu pašovė du vyriškius ir atėmė iš jų rankinę su pinigais, tuomet paspruko minėtu automobiliu. Be to, nusikaltėliai įvykio vietoje numetė savo ginklus.

„Sužeistieji hospitalizuoti, įvykio vietoje dirba operatyvinė tyrimo grupė. Nustatomos užpuolimo aplinkybės, siekiama nustatyti, kiek buvo pavogta pinigų“, – tvirtina šaltinis Maskvos policijoje.

Policija praneša ir apie tai, kad automobilis su lietuviškais numeriais, kuriuo paspruko nusikaltėliai, netrukus buvo aptiktas netoli įvykio vietos. Intensyviai ieškoma pačių nusikaltėlių.

„Interfaks“ duomenimis, užpuolimas įvyko tą akimirką, kai apsaugos darbuotojai išėjo su pinigais iš banko ir įsėdo į savo automobilį. Užpuolikai išdaužė automobilio stiklus ir atėmė rankinę su pinigais.

Vis dėlto kol kas nėra aišku, ar vagys buvo lietuviai. Kai kurie liudininkai tvirtina, kad užpuolikai buvo kaukazietiškos išvaizdos, panašūs į dagestaniečius.


Rašyti komentarą...
k
kvaila antraštė
2012-09-14 14:45:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje vogta mašina,arba greičiau numeriai,o ne lietuvių vagys. :) Svarbu kuo kvailesnė antraštė,ar ne? :)
Atsakyti
-1

V
Vardas
2012-09-14 14:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokias jus cia erozijas skelbiate , kas su jumis yra.. siam video maziausiai 2 menesiai, kokia dar penktadieni.. atsipeikekit tik, kokia jus ten spauda verciate i lietuviu kalba?
Atsakyti
0

e
e
2012-09-14 14:49:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemanau,kad lietuviai:) nes lietuviai protingesni, bent numerius uzsidetu rusiskus :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų