Šių metų balandžio 23d. įvykusios jauno italo padavėjo žmogžudystės kaltininkų lietuvių emigrantų Aleksandro Žuravliovo (26 m.), Tomo Geležinio (31 m.), Sauliaus Tamoliūno (24 m.) ir Lino Židonio (21 m.) teismų istorija eina į pabaigą. Žiauriai nužudytas vos savaitę Anglijoje “Vesuvius” restorane dirbęs devyniolikmetis – lietuvių emigrantų pavydo auka, rašo kentonline.co.uk.

Vaikinai gyveno bute įrengtame virš restorano. Į žmogžudystę įsipainioję tautiečiai kaltino du tame pačiame restorane neseniai įsidarbinusius italų padavėjus, kad šie atėmė iš jų darbo vietas. Užpuolikai žiauriai sumušė jaunuolius, vienas iš jų mirė.

Dėl šio visuomenę sukrėtusio įvykio užsitęsę teismai artėja į pabaigą. Žmogžudystės liudininkai nusprendė pasitraukti iš prisiekusiųjų gretų. Kaltintojai teigė, kad gauja užpuolikų (keturi lietuviai ir britas), užpuolė restorano padavėjus nepagrįstai manydami, kad italai kaltina girtaujančius lietuvius dėl didelio triukšmo. Prokurorė Philippa McAtasney savo baigiamojoje kalboje pabrėžė, jog du jauni vaikinai nepadarė nieko, kad išprovokuotų užpuolikų smurtą.

REKLAMA

Kaltinamieji S.Tamoliūnas ir L.Židonis teigė, jog grumtynių metu tik gynėsi, o T.Geležinis bandė nutraukti muštynes. A. Žuravliovas iš žudynių nakties prisiminė labai nedaug.

Prokurorė McAtasney pastebėjo, kad nė vienas iš kaltinamųjų neprisiėma atsakomybės dėl šio įvykio. „Tik jie patys žino, kuris yra pagrindinis kaltininkas“ – sakė ji. Kaip teigia liudininkai, A.Žuravliovas kurį laiką įvykio metu laukė netoliese, kol T.Geležinis, S.Tamoliūnas ir L.Židonis dalyvavo užpuolime, o po to ir pats prisijungė prie bendrininkų. Prokurorės manymu, jeigu nei vienas iš užpuolikų neprisipažins, vadinasi, veikė išvien.

Po 11 savaičių trukusio tyrimo bus skelbiamas nuosprendis, į kurį iš Italijos į Angliją atvyks ir nužudytojo vaikino tėvai.  


Rašyti komentarą...
x
xxx
2014-07-02 00:36:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai lietuviai moka save isgarsinti....
Atsakyti
0

T
Tai kur čia pavydas del darbo?
2014-07-02 08:15:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cituoju Kentonline.co.uk: "the prosecution alleged the four men forced their way into the Italians’ room at about 11.15pm and attacked them because they wrongly assumed they had complained to the landlord about loud noise from the top floor, where Gelezinis lived."
reikėtų žurnalistui būti atidesniam
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų