Lietuvio gyvenimas Anglijoje – nusikaltimus atlikdavo per akimirką

Tautiečių Anglijoje vykdomi nusikaltimai skamba vis garsiau. Šįkart Peterborough mieste policijai dar praėjusiais metais įkliuvo 37-erių lietuvis Paulius Puras, kuris, kaip skelbiama, beraktėmis sistemomis nuvarinėjo naujus automobilius. Lietuvis vagystėms naudojo brangius relinius įrankius, kurie nusikaltimą leisdavo įvykdyti per akimirką, blokuojant visas apsaugos sistemas.

Pirmoji vagystė, priskirta lietuviui, įvykdyta dar rugsėjo 26 d., kai Stangrounde iš namų kiemo nuvarytas „Nissan Juke“ automobilis. Nors savininkai turėjo specialų signalus blokuojantį raktų dėklą, deja, nepagalvojo, kad namuose buvo ir atsarginis neapsaugotas automobilio raktas, būtent kurio duomenis ir nuskaitė P. Puro įsilaužimo sistemos. Automobilis pavogtas ir nuvarytas vos per mažiau nei dvi minutes.

Automobilio savininkai apie vagystę policijai pranešė tik ryte, kai pastebėjo, kad transporto priemonės kieme nebėra. Vėliau jis buvo rastas automobilių stovėjimo aikštelėje tame pačiame mieste, o atlikus tyrimą ir radus pirštų antspaudų, paaiškėjo ir automobilio vagis.

Spalio 1 d. įvykdyta dar viena vagystė – nuvarytas vėl toks pat „Nissan Juke“ automobilis. Šįkart iš Sunnymead, Werrington. Automobilis taip ir nebuvo rastas.

Spalio 18 d. Meadenvale, Parnwell mieste nuvarytas „Ford Mondeo“. Kitą dieną jis buvo rastas toje pačioje automobilių stovėjimo aikštelėje ir netgi beveik toje pačioje vietoje, kaip pirmasis nuvarytas automobilis. Iš viso nuvaryti net 8 automobiliai, be jau minėtųjų, dar nuvaryti: „Nissan Qashqai“, „Volvo XC60“, „Kia Sportage“, „Land Rover Discovery“, dar vienas „Kia Sportage“.

Įkalčių užteko, kad lapkričio 7 d. lietuvis būtų sulaikytas.

Sausio pradžioje teismas paskelbė nuosprendį šioje byloje – lietuvis 2 metams ir 4 mėnesiams siunčiamas į kalėjimą.

Šaltinis: www.anglija/today


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų