Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paskelbtos bausmės dviems vyrams, kurie prisidėjo prie lietuvio Dainiaus Kasiliauskio nužudymo Peterboroughe.

Paskelbtos bausmės dviems vyrams, kurie prisidėjo prie lietuvio Dainiaus Kasiliauskio nužudymo Peterboroughe.

REKLAMA

Penktadienį Cambridge’o Karūnos teisme Leamas Smithas (19 m.) už žmogžudystę nuteistas laisvės atėmimo bausme iki gyvenimo pabaigos, tiesa, po 17 metų jis įgis teisę prašytis paleidžiamas į laisvę.

Alvaro Vilhete (30) pripažintas kaltu dėl tyčinio kūno sužalojimo. Jam skirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė.

Bylos nagrinėjimo metu teisme atskleista praėjusių metų birželio 12-osios rytą įvykdyto nusikaltimo aplinkybės, nužudytojo ir kaltinamųjų elgesys.

Peterboroughe, Tilton Court gatvėje esančiame bute vakare prieš nužudymą prasidėjo ir per naktį vyko vakarėlis, kuriame dalyvavo Leamas Smithas ir Alvaro Vilhete – vietinis narkotikų prekeivis.

Būtent dėl to šioje vietoje keletą kartų buvo apsilankęs Dainius Kasiliauskis (27 m.), kuris, anot teismo, „žinomas kaip Danny, buvo nuolatinis įvairių narkotikų, įskaitant heroiną ir kokaino kreką, vartotojas“.

REKLAMA

Po vieno iš apsilankymo, apie 9.30 val., tarp lietuvio ir narkotikų prekeivio kilo ginčas dėl narkotikų, mat jų platintojas atsisakė duoti pirkėjui kvaišalų.

Vyrai dėl to susimušė. Tuomet Alvaro Vilhete plaktuku smogė Dainiui Kasiliauskiui plaktuku, o Leamas Smithas – kardu.

Tuomet vakarėlio dalyviai ir nusikaltėliai išsilakstė, o vienas dalyvis iškvietė pagalbą. 9.48 val. ji jau buvo įvykio vietoje, bet sužeistajam padėti nebuvo galima, jis čia pat mirė.

Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad mirtį sukėlė dūris kardu į krūtinę. Būtent dėl to žudiku pripažintas Leamas Smithas, o kito kaltinamojo vaidmuo įvertintas švelniau.

Leamas Smithas, nepaisant jauno amžiaus, iki šio nusikaltimo jau turėjo daugybę reikalų su policija, lygiagrečiai su nužudymo byla jis buvo teisiamas ir dėl kitų nusikaltimų.

Dainius Kasiliauskis buvo gerai žinomas tarp Peterborougho lietuvių, po jo mirties be tėvo liko 3 vaikai. Vyras užsiėmė kovos menų sportu, dirbo suaugusiųjų ir vaikų treneriu.

Šaltinis: anglija.today

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų