Lenkijoje – 8 536 nauji Covid-19 atvejai, 49 žmonės mirė

Lenkijoje per praėjusią parą užregistruoti 8 536 nauji užsikrėtimo koronavirusine infekcija COVID-19 atvejai, taip pat mirė 49 anksčiau užsikrėtusieji, sveikatos apsaugos tarnybų informaciją sekmadienį citavo Lenkijos visuomeninis radijas.

Didžiausias COVID-19 atvejų paros prieaugis Lenkijoje buvo užfiksuotas ankstesnę dieną, kai infekcija buvo patvirtinta 9 622 žmonėms.

Bendras užsikrėtusių koronavirusu žmonių skaičius nuo epidemijos šalyje pradžios kovo mėnesį išaugo iki 175 766, iš jų 3 573 žmonės mirė, o dar 92 651 pasveiko, nurodė pareigūnai.

Nuo šeštadienio Varšuvoje ir kituose didžiuosiuose miestuose, dabar įtrauktuose į „raudonąją“ zoną, įsigaliojo nauji suvaržymai, pranešė vyriausybė.

Šiose teritorijose visos mokyklos bus uždarytos ir pereis prie nuotolinio mokymo.

Maitinimo įstaigos privalės užsidaryti 21 val. vietos laiku; bus uždrausta rengti vestuvių pokylius, taip pat bus taikomi griežtesni suvaržymai, kiek žmonių bus įleidžiama į parduotuves, viešojo transporto priemones ir pamaldas.

Nuo ketvirtadienio Lenkijos parduotuvėse laikas nuo 10 iki 12 val. vietos laiku rezervuojamas 60 metų sulaukusiems ir vyresniems žmonėms.

Praeitą savaitgalį šalyje buvo įvestas privalomas reikalavimas dėvėti kaukes viešose vietose.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-10-18 21:19:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai niekaip nesuprantu,juk jau senokai pasiskelbe kad isrado vaista nuo to covido,imunoglobulina,tai kodel negydomi zmones,tai kodel dar masiskai nenaudojamas,ar tai tik uz didelius pinigus ar paleista antis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų