Kiaulių fermoje dirbęs 34 metų lenkas Didžiojoje Britanijoje užpuolė 59 metų moterį, ją sužeidė chirurginėmis žirklėmis ir mėgino plikomis rankomis išplėšti jai širdį.

Incidentas įvyko praėjusių metų vasario 2 d. Spaldinge, Lincolnshire grafystėje, skelbia britų dienraštis „The Daily Mail“.

Christine Seymour stovėjo prie trijų aukštų namo, kuriame nuomojosi būstą, ir telefonu kalbėjosi su drauge, kai Andrzej Chranowskis, kuris taip pat gyveno tame pačiame name ir, kaip vėliau bus nustatyta, apimtas trumpalaikio psichozės priepuolio, puolė moterį ir dūrė jai į krūtinę chirurginėmis žirklėmis.

Sužeidęs kaimynę lenkas nusitempė ją į jos namus ir numetė ant lovos šaukdamas „Tiesiog gulėk ir mirk.“ Vėliau vyras mėgino išplėšti aukai širdį. Visą laiką sąmoninga buvusi moteris Nottinghamo karūnos teismui papasakojo, kas įvyko.

„Jaučiau, kad kažkas plyšta man krūtinėje. Jautėsi tarsi kažkieno pirštai juda mano krūtinėje. Man susidarė įspūdis, kad kadangi jis dirbo su kiaulėmis, tai matyt pamanė, kad esu kiaulė. Jaučiau, kad jis tarsi mėgino išplėšti man širdį“, – pasakojo moteris.

Policija suėmė A. Chranowskį Ch. Seymour kambaryje po to, kai kaimynai juos iškvietė.

Prokuroras Michaelis Cranmer-Brownas teismui sakė, kad kai pareigūnai įėjo į kambarį, A. Chranowskis ramiai paprašė cigaretės ir vis dar rankose laikydamas žirkles pasakė: „Aš ką tik su jomis nužudžiau moterį.“

REKLAMA

Išpuolio metu moteris patyrė rimtų sužalojimų. Jos krūtinėje žiojėjo didžiulė skylė. Vėliau buvo nustatyta, kad žirklėmis buvo durta tik keli centimetrai nuo širdies. Jai taip pat subliūško plautis. Ch. Seymour per stebuklą išgyveno po sudėtingos operacijos.

A. Chranowskis, kuris buvo apibūdinamas kai ramus žmogus ir iki tol nė karto nebuvo teistas, šią savaitę buvo nuteistas kalėti 18 metų už mėginimą nužudyti bei dar kito asmens sužeidimą.


Rašyti komentarą...
y
y
2012-02-22 23:10:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lenkas?
Atsakyti
0

N
Nurchaci
2012-02-22 23:38:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liankas, blia, ui nigaliu, nū blia, liankas , blia...
Ne beprotis, ne degradas, o - LENKAS.
Štai dėl ko visos problemos.
Ar nesergam šizofrenija, broliai lietuviai?
Atsakyti
0

K
Katze
2012-02-22 23:40:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galvojau, kad tai tik pas mus Lietuvoje toks paūmėjimas - na, rinkimai artėja, ir reikia demonstruoti savo "lietuvybę" - tai ne, ir Londono lietuviai infekuoti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų