Luigis Spaccarotella, Italijos policininkas, savaitgalį nušvęs Romos „Lazio“ komandos faną Gabrielę Sandrį, bus apkaltintas žmogžudyste, praneša BBC.

Policija teigė, kad G. Sandrio žūtis buvo tragiškas nelaimingas incidentas. Iki šiol buvo manyta, kad lemtingą kulką paleidusiam policininkui bus pareikšti kaltinimai netyčine žmogžudyste. Vis dėl to jis buvo apkaltintas tyčiniu nužudymu.

L. Spaccarotella teigė, kad pistoletas iššovė netyčia jam bėgant malšinti muštynių. Tuo metu jis buvo už 200 metrų nuo G. Sandrio. Vyriausiasis Arrezo prokuroras Ennio di Cicco laikraščiui „Gazzetta delno Sport“ teigė, kad šūvis buvo paleistas žmogaus ūgio aukštyje, todėl įtarimai, kad „Lazio“ faną pakirto įspėjamasis šūvis gali būti atmesti. „Mes nežinome policininko motyvų, tačiau, kad ir kokie jie būtų, tai yra nedovanotinas aktas“ – teigė prokuroras.

G. Sandrio žūtis sukėlė Italijoje milžinišką futbolo aistruolių nepasitenkinimą. Per savaitgalį jų sukeltas riaušes buvo sužeisti 40 policininkų. Ketvirtadienį šimtai aistruolių, dalis jų iš priešiškų klubų, dalyvavo G. Sandrio laidotuvėse.

Romos „Lazio“ klubo aistruolis buvo nušautas sėdintis automobilyje, kai policija bandė išskirti į muštynes įsivėlusius Turino „Juventus“ bei „Lazio“ fanus Arezzo miestelyje (Toskana).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų