Las Vegase į pėsčiųjų būrį įsirėžusi moteris papasakojo savo motyvus

Benamė moteris, kaltinama įsirėžusi savo automobiliu į būrį pėsčiųjų Las Vegaso bulvare, sakė pareigūnams, kad pastarosiomis dienomis gyveno su savo trejų metų dukrele toje mašinoje ir jautė didelę įtampą, nes apsaugininkai ją nuolat išvarydavo iš aikštelių, kuriose ji mėgindavo apsistoti nakčiai, sakoma pirmadienį paskelbtoje policijos informacijoje.

11

Oregone gyvenusi 24 metų Lakeisha N.Holloway atvyko į Las Vegasą prieš maždaug savaitę ir gyveno savo 1996 metų laidos sedane „Oldsmobile“, kurį laikydavo įvairiose stovėjimo aikštelėse visame mieste, sakė Klarko apygardos šerifas Joe Lombardo.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Las Vegase į pėsčiųjų būrį įsirėžusi moteris papasakojo savo motyvus

Kai buvo suimta, L.N.Holloway „šiandien nupasakojo slegiantį laikotarpį, kai ji mėgindavo pailsėti ir pamiegoti savo automobilyje kartu su dukrele, bet nuolat būdavo išvaroma apsaugininkų iš (privačios) nuosavybės, kurioje ji apsistodavo“, sakoma policijos pranešime.

„Galiausiai ji atsidūrė bulvare – „vietoje, kurioje ji nenorėjo būti“, – policija citavo suimtosios žodžius. – Ji nepaaiškino, kodėl užvažiavo ant šaligatvio, bet prisimena, kaip vienas kūnas trenkėsi į priekinį stiklą, jį suskaldydamas.“

REKLAMA

Tyrėjai sakė, kad L.N.Holloway neturėjo pinigų, todėl kartu su dukrele gyveno automobilyje. Policijos nuomone, ji važiavo į Dalasą ieškoti mergaitės tėvo, su kuriuo ji buvo susipykusi.

L.N.Holloway kaltinama sąmoningai suvažinėjusi žmones judriame Las Vegaso bulvare. Per tą incidentą sekmadienio vakarą žuvo viena moteris iš Arizonos, o dar dešimtys žmonių buvo sužeisti.

Po tos avarijos vairuotoja pastatė automobilį prie vienų lošimo namų už kelių kvartalų nuo įvykio vietos ir pasakė tos įstaigos automobilių stovėjimo aikštelės darbuotojui, kad suvažinėjo kelis žmones bei paprašė iškviesti policiją, sakė J.Lombardo. Jos dukrelė, kuri sėdėjo automobilio gale, nenukentėjo.

„Neatrodė susikrimtusi“

Šerifas sakė, kad L.N.Holloway buvo rami, kai atvyko policija, nesipriešino pareigūnams ir sklandžiai papasakojo, kas atsitiko. J.Lombardo atsisakė pateikti detalių, ką kalbėjo vairuotoja.

„Ji neatrodė susikrimtusi dėl savo veiksmų. Tai geriausia, kaip galiu tai apibūdinti“, – pareiškė jis.

Pareigūnai atsisakė komentuoti galimus šio incidento motyvus ir sakė, kad dabar renkama informacija apie L.N.Holloway praeitį.

Spalį ji pasikeitė savo vardą ir pasivadino Paris Paradise Morton, rodo Oregono teismo duomenys.

Prieš kelerius metus L.N.Holloway, kuri yra baigusi alternatyviąją vidurinę mokyklą, nepelno organizacija „Portland Opportunities Industrial Center“ skyrė apdovanojimą už sugebėjimą įveikti nepalankias gyvenimo aplinkybes.

2012 metais ji pasakojo Portlando afroamerikiečių bendruomenės laikraščiui „The Skanner“, kad buvo benamė, kai pradėjo mokytis vidurinėje mokykloje.

L.N.Holloway pusbrolis Lashay Hardaway sakė dienraščiui „The Oregonian“, kad jo pusseserė sunkiai dirbo, kad aprūpintų savo dukrelę.

Tragiškas incidentas įvyko priešais viešbučius „Paris“ ir „Planet Hollywood“, kitapus viešbučio „Bellagio“ šokančių fontanų.

Tuo metu viešbutyje „Planet Hollywood“ vyko grožio konkurso „Mis Visata“ finalo ceremonija.

Kol kas nėra jokių įrodymų, kad L.N.Holloway vartojo alkoholį, bet vienas narkotikų ekspertas įvykio vietoje nustatė, kad ji buvo paveikta kažkokio stimuliuojančio preparato, sakė J.Lombardo.

REKLAMA

L.N.Holloway, laikoma arešte be teisės būti paleistai už užstatą, yra kaltinama žmogžudyste panaudojant mirtiną ginklą, sakė Klarko apygardos prokuroras Steve'as Wolfsonas, kuris taip pat prognozavo, kad bus pateikta „daug“ papildomų kaltinimų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų