Kuklumu nepasižymi: bažnyčios tarnas įkliuvo besigiriantis Louis Vuitton rankinėmis ir Gucci bateliais

Rusijoje su Kremliumi glaudžiai susijusi Stačiatikių bažnyčia tarp gyventojų susilaukia ne pačių geriausių atsiliepimų. Daug kam nepatinka korupcinė bažnyčios ir valdžios sąjunga, aukščiausių bažnyčios vadovų priskyrimas prie valdžios veikėjų.

10

Neretai socialiniuose tinkluose galima aptikti vaizdus, kuomet kelioms valandoms yra uždaromos didmiesčių gatvės, o vairuotojai yra priversti laukti, kol pravažiuos patriarchas Kirilas.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kuklumu nepasižymi: bažnyčios tarnas įkliuvo besigiriantis Louis Vuitton rankinėmis ir Gucci bateliais

Penktadienį Rusijos žiniasklaidoje nuskambėjo ir daug žemesnio rango kunigo pomėgis girtis prabanga, kuris taip pat neprisidės prie įvaizdžio gerinimo.

Portalo „Pikabu“ lankytojai aptiko Tverės šventiką, kuris nesikuklindamas dalijosi savo prabangaus gyvenimo detalėmis.

„Gucci“ bateliai, „Louis Vuitton“ rankinės, fotografijos iš restoranų ir „Moscow-City“ verslo centro. Slapyvardžiu „archpriesttver“ „Instagram“ tinkle pasivadinęs Dievo tarnas nepasižymėjo kuklumu. Netrukus interneto vartotojai išsiaiškino, kad paskyra priklauso Tverės vyskupijos bibliotekos vedėjui, vyskupui Viačeslavui Baskakovui.

Dabar paskyra yra ištrinta, tačiau internete išliko kelios Viačeslavo prabangaus gyvenimo akimirkos.

 


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2018-12-07 22:40:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi sumeta davatkėlės, ko negyventi prabangiai? Pas mus negi kitaip yra? Priverstinis vaikų su tėvų palyda kiekvieną sekmadienį bažnyčios lankymas irgi paremtas pelnu. Taigi įmes į nešiojamą skrybėlę po keletą euriukų atėję, o iš neatėjusių juk neatimsi :) Bažnyčia ir Maxima vieno kirpimo lygyje. Ir abi vienodo svarbumo Lietuvai :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų