Kruvinos šaudynės JAV: paleisti automato šūviai pareikalavo 2-jų gyvybių

Per šaudynes prekybos tinklo „Wal-Mart“ skirstymo centre Kalifornijoje žuvo mažiausiai du žmonės, o dar keturi buvo sužeisti, pranešė JAV žiniasklaida.

Vietos leidinio „The Record Searchlight“ cituojamas liudininkas papasakojo Red Blafo mieste esančiame centre girdėjęs pusiau automatinio ginklo šūvius.

Žuvusiųjų ir sužeistųjų skaičius „The Record Searchlight“ ir kitos žiniasklaidos priemonės, įskaitant televiziją CNN, nurodė remdamiesi ligoninės atstovais.

Red Blafo miesto vadovas Rickas Crabtree televizijai CNN papasakojo, jog maždaug 15 val. vietos laiku automobilis rėžėsi į skirstymo centro pastatą ir kilo gaisras, kuris, anot jo, buvo nedidelis.

Automobilio vairuotojas tuomet ėmė šaudyti į centre buvusius žmones. Jis mirtinai pašovė vieną centro darbuotoją ir sužeidė dar keturis, kol atskubėję policininkai jį nušovė.

Prekybos tinklo „Wal-Mart“ atstovas spaudais televizijai CNN pareiškė, jog bendrovė žino apie šį incidentą ir bendradarbiauja su tyrimą atliekančiais teisėsaugos pareigūnais, tačiau negalėjo pateikti išsamesnės informacijos.


Rašyti komentarą...
E
Eee
2020-06-29 19:16:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kas saude? Negras? Ar gal demokratas ? Jei baltasis amerkietis tai vadinasi prasidejo ginkluotas baltuju amerikieciu pasipriesinimas. Kova uz baltuju zmoniu Amerika
Atsakyti
0

S
Skaitytojas
2020-06-29 19:19:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei nusove negra ir dar baltieji policinikai, tai vel isiliepsnos negru protestai. Policininkus teis Linco teimu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų