Vengrijos teismas trečiadienį Kroatijos vicepremjerui Radimirui Čačičiui dėl 2010 metais Vengrijoje sukeltos automobilio avarijos skyrė 22 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, remdamasi teismo atstovu ir advokatu skelbia naujienų agentūra „Reuters“.

R. Čačičius, kuris taip pat yra ekonomikos ministras ir artimiausias premjero Zorano Milanovičiaus sąjungininkas centro dešiniųjų vyriausybėje, anksčiau teigė, kad jeigu jam bus skirta kalinimo bausmė, jis atsistatydins.

Pasak Kapošvaro teismo atstovo, nuosprendis negali būti skundžiamas.

Pagal birželį priimtą teismo sprendimą, R. Čačičiui buvo skirta lygtinė bausmė, tačiau trečiadienį teisėjai atšaukė ją ir skyrė 22 mėnesių kalinimą.

Anot atstovo, atlikęs pusę bausmės Kroatijos vicepremjeras galės būti paleistas lygtinai. Nuteistieji įprastai bausmę vykdyti pradeda per vieną ar du mėnesius.

Kol kas R. Čačičius buvo nepasiekiamas komentarams.

2010 metais R. Čačičius važiavo pagrindiniu Vengrijos greitkeliu ir įsirėžė į kitą automobilį. Per nelaimę buvo sužeisti du keleiviai, jie vėliau ligoninėje mirė.

R. Čačičius pripažino savo kaltę. Jo teigimu, kelią dengęs rūkas suklaidino jį. Kitas automobilis važiavo per lėtai, o keleiviai nebuvo prisisegę saugos diržų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų