Krauju pažymėta nelaimė Anglijoje – nužudytas jaunas lietuvis

Naujieji Metai lietuvių tankiai apgyvendintame Peterborough mieste jau pažymėti krauju. Pranešama, kad sausio 5 d. nužudytas 30-metis lietuvis Audrius Lapinskas.

Jaunas lietuvis rastas gulintis Lincoln Road gatvėje, vyras buvo labai sunkiai sužeistas. Skubiai į ligoninę išgabentas A. Lapinskas taip ir nebeatsigavo, netrukus tautiečio gyvybė užgeso.

Peterborough vietinis naujienų portalas rašo, kad jau sulaikytas ir įtariamasis – 39-erių Nicolae Budurus. Vyras sausio 8 d. pasirodė Peterborough Magistrates teisme, kur buvo apklausiamas, jam pareikšti kaltinimai. Jo apklausa truko vos pora minučių – tereikėjo susitikslinti vyro asmeninius duomenis.

Vis dėlto, teisėjas Ken Sheraton kalbėjo, kad ši byla pernelyg sudėtinga ir paini, todėl penktadienį ji bus toliau narpliojama jau Cambridge karūnos teisme.

Pirminėje apklausoje įtariamasis neprašė vertėjo paslaugų, tačiau penktadienio posėdžiui paprašė, kad šalia jo būtų vertėjas į rumunų kalbą. Tai patvirtina, kad įtariamasis – Rumunijos pilietis.

Šaltinis: www.anglija.today/


Rašyti komentarą...
M
Marija
2020-01-09 12:09:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rumunas - žudikas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų