Septynmetis berniukas iš Hempšyro – Owenas Howkinsas – su šunimi, vardu Haatchi, tapo neišskiriamais draugais, kai gyvūnas jam padėjo įveikti nevisavertiškumo kompleksą. Sužinojęs, kad serga reta genetine liga ir yra kitoks nei visi kiti vaikai, berniukas tapo drovus, liovėsi bendravęs bei užsisklendė savyje.

Berniuko tėvas Willas Howkinsas iš gyvūnų pagalbos centro priglaudė šunį, su kuriuo Owenas netrukus tapo geriausiais draugais. Šuo Haatchi turėjo tik tris kojas, nes vienos neteko brutalaus incidento metu, jį pririšus prie traukinio bėgių.

Willo sužadėtinė Colleen, kuri tapo Howkinsų šeimos nare, kai Owenui buvo dar treji, sako: „Kai tik jie susitiko pirmą kartą, pastebėjome, kad Haatchi turi neįtikėtiną poveikį Owenui. Jo sveikatos būklė reikalauja reguliaraus lankymosi ligoninėje, o energingas ir veržlus šuo padėjo berniukui visa tai lengviau įveikti.“

Švarco ir Barterio sindromu sergantis berniukas šiandien į savo ligą žiūri kur kas optimistiškiau. „Owenas anksčiau bijojo žmonių, bet dabar jam norisi su visais dalinti įspūdžiais apie Haatchi bei eiti su juo į lauką. Oweno pokyčius mūsų šeimoje atsiradus Haatchi sunku apsakyti žodžiais“, – kalbėjo Colleen.

REKLAMA

„Owenas labai prisirišęs prie Haatchi, tiesą sakant, jie abu tarsi priklausomi vienas nuo kito. Jiedu nemėgsta būti atskirai“, – pridūrė berniuko tėvas Willas.

Neįtikėtinas Haatchi išlikimas ir jo įtaka Owenui padėjo jam laimėti „Tarptautinio gyvūnų apsaugos fondo“ (International Fund for Animal Welfare) apdovanojimą, kuris šuniui bus įteiktas „Animal Action“ apdovanojimų metu kitą savaitę.

IFAW direktorė Robbie Marshland sakė: „Kai išgirdome apie Haatchi išgyvenimo istoriją ir jo ypatingus santykius su berniuku, supratome, kad jis nusipelnė tapti IFAW metų gyvūnu. Mums didelė garbė, kad šiuo apdovanojimu galėsime įvertinti būtent Haatchi.“


Rašyti komentarą...
D
Diva
2012-10-23 08:56:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks gražus ir įkvepiantis draugystės be išskaičiavimo pavyzdys...žmonės turėtų labiau mylėti ir gerbti gyvūnus, jie kur kas protingesni nei mes manome.
Atsakyti
0

p
pamparam
2012-10-24 17:43:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mane tai net sugraudino.As labai jautriai y tokius dalykus ziuriu.O cia du draugai atrade vienas kita.Nerealu!!
Atsakyti
0

>
>pr0
2012-10-23 18:01:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik tokie issigimeliai kaip tu gali taip galvoti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų