Kovoje su Kremliaus smogikais žuvo Ukrainos operos žvaigždė

Žymus Ukrainos operos solistas Vasilijus Slipakas, daugelį metų dainavęs Paryžiaus operoje, žuvo Donbase, kuriame jis kaip „Pravyj sektor“ narys savanoris kariavo su Rusijos statytinių smogikais.

6

„Vasilijus Slipakas, Ukrainos operos dainininkas, kuris paliko Prancūzijos operą tam, kad apgintų Ukrainą, žuvo Ukrainos rytuose“, – tokią žinutę paskelbė Ukrainos diplomatas Dmitrijus Kuleba savo „Twitter“ paskyroje.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kovoje su Kremliaus smogikais žuvo Ukrainos operos žvaigždė

Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatas Ihoris Mosijčukas „Facebook“ rašė, kad V. Slipakas į tėvynę grįžo po 15 metų darbo Prancūzijoje. „Grįžo, ir kaip savanoris „Pravyj sektor“ narys išėjo į frontą, kur priešo kulka nutraukė jo gyvybę“, – teigė politikas.

Yra žinoma, kad V. Slipakas žuvo okupuoto Donecko teritorijoje. „Jį vadino „Mifu“ – sutrumpintai nuo operos „Faustas“ personažo Mefistofelio. Jis buvo profesionalus karys, jis buvo dainininkas“, – savo feisbuke rašė Ukrainos žurnalistas Jurijus Butusovas.

Dainininkas gimė Lvovo srityje Ukrainoje. 1997 metais jis pabaigė Lvovo Lysenkos vardo muzikos akademiją, vėliau jį pakvietė į Paryžiaus operą. Po19 darbo Prancūzijoje metų jis grįžo į tėvynę ir išvyko į Donbasą, kur kariavo 7-ojo „Pravyj sektor“ bataliono gretose, skelbia „112 Ukraina“.

REKLAMA

Ukrainoje – suaktyvėję karo veiksmai

Šiame fone konfliktas Donbase ir toliau stiprėja, o abi pusės kaltina viena kitą ugnies nutraukimo režimo pažeidimais.

Be abipusių pranešimų apie „apšaudytas iš minosvaidžių teritorijas“, rusų žiniasklaidoje yra skelbiama apie Ukrainos kariuomenės proveržį Debalcevės kryptimi.


Rašyti komentarą...
x
xe
2016-06-30 09:38:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas čia per "smogikai"? Rašykite teisingai: kare su rusija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų