Klyksmai ir chaosas Ohajo universitete – užpuolikas rėžėsi į minią, švaistėsi peiliu

JAV Ohajo valstijos universitete Kolambuso mieste per numanomas šaudynes buvo sužeisti mažiausiai aštuoni žmonės, pranešė pareigūnai.

Jie informavo, kad pavojus universiteto teritorijoje jau atšauktas.

Teisėsaugos pareigūnai nušovė vieną įtariamąjį, nurodė vietos televizija WBNS. Pasak jos, esama nepatvirtintų pranešimų ir apie antrą šaulį.

Pasak Kolambuso ugniagesių departamento atstovės Rebeccps Diehm (Rebekos Dim), aštuoni žmonės buvo nugabenti į ligoninę, pavojus jų gyvybei negresia.

Kiek anksčiau universiteto ekstremalių situacijų valdymo pareigūnai socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė pavojaus pranešimą ir paragino studentus bei darbuotojus skubiai ieškoti saugios vietos pasislėpti. Tuo metu universiteto teritorijoje pasirodė policijos specialiųjų pajėgų (SWAT) komanda.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ohajo valstijos universitete per įtariamas šaudynes sužeisti aštuoni žmonė

Po kiek laiko paskelbtame kitame pranešime buvo nurodyta „toliau slėptis, vengti koledžo rajono“.

Įvykio detalės šiuo metu labai miglotos.

Viena studentė MSNBC pasakojo, kad studentų miestelyje jai einant keliu, staiga į grupę žmonių, tarp kurių buvo vienas policijos pareigūnas, rėžėsi automobilis. Kaip šis įvykis susijęs su šaudynėmis universitete, kol kas neaišku.

REKLAMA

Kita studentė Cydney Ireland (Sidni Ailand) televizijai ABC sakė, kad išėjusi iš auditorijos ji išgirdo žmonių klyksmus.

„Iškart po to – nors tai gana keista – pasigirdo garsas, panašus į runtynių teisėjo švilpuką. Nustebusi pagalvojau, galbūt treniruojasi kokia nors sporto komanda, nors tai būtų išties neįprasta šiame rajone“, – pasakojo ji.

„Po maždaug penkių sekundžių pasigirdo trys šūviai. Visi kaip paklaikę puolė bėgti į skirtingas puses, iš auditorijų tekini pasileido studentai“, – pasakojo mergina.

Ohajo valstijos universitetas yra vienas didžiausių Jungtinėse Valstijose; pagrindiniame jo komplekse Kolambuse, kuris užima daugiau nei 770 hektarų plotą, mokosi maždaug 60 tūkst. studentų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų