Kinijoje mokyklos apsaugininkas peiliu sužalojo mažiausiai 39 žmones

Pietų Kinijoje mokyklos apsaugininkas ketvirtadienį ryte peiliu sužalojo mažiausiai 39 žmonės per išpuolį prieš ikimokyklinę grupę, pranešė valstybinė žiniasklaida.

Nurodoma, kad atakos motyvai kol kas nežinomi.

Šis išpuolis atgaivino skaudžius prisiminimus apie panašius išpuolius, surengtus Kinijos vaikų ugdymo įstaigose per kelerius pastaruosius metus. Tokie incidentai, institucijų daugiausiai siejami su užpuolikų troškimu išlieti pagiežą arba psichikos sutrikimais, paskatino sustiprinti mokyklų ir vaikų darželių apsaugą.

Guangsi džuangų autonominio rajono Cangu apygardos administracija nurodė, kad per naujausią išpuolį įvairaus sunkumo sužalojimų patyrė 37 vaikai ir du suaugusieji.

Kinijos valstybinė žiniasklaida nurodė, kad užpuolikas yra mokyklos apsaugos darbuotojas, pavarde Li. Įtariamasis buvo sulaikytas; pradėtas įvykio tyrimas.

Valstybinis transliuotojas CCTV paskelbė, kad sužeistųjų yra 40, įskaitant tris sunkiai sužalotus žmones – mokyklos direktorių, kitą apsaugininką ir vaiką.

2018 metų spalį peiliu ginkluota moteris sužeidė 14 vaikų per išpuolį prieš darželį vakariniame Čongčingo mieste.

2010 metais per kitą išpuolį buvo nužudyta beveik 20 vaikų. Ši tragedija išprovokavo aukščiausio rango šalies pareigūnų reakciją, o daugelyje ugdymo įstaigų buvo įrengti apsauginiai vartai ir įdarbinta apsaugos pareigūnų.

Kinijoje šaunamųjų ginklų pardavimas ir turėjimas labai griežtai reguliuojamas, tad užpuolikai paprastai apsiginkluoja peiliais ir kitais šaltaisiais ginklais arba savadarbiais sprogmenimis.


Rašyti komentarą...
S
Siaubas
2020-06-04 09:29:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir pas mus taip bus ,nes jie nestabilios psichikos.Nesilaiko saugumo taip platina virusa.kaip gali apsauginiai prieje prie pat nesidezinfekave ranku liesti.zmones tikrinti rankines.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų