Keleiviai patyrė tikrą išgąstį: dėl gedimų lėktuvas leidosi avariniu būdu

Oro bendrovės „Air Canada“ lėktuvas pirmadienį vakare avariniu būdu sėkmingai nusileido Madrido Barachaso oro uoste, sugrįžęs į tuojau po pakilimo dėl techninių gedimų, pranešė Ispanijos pareigūnai.

„Air Canada“ reiso AC837 iš Madrido į Torontą [lėktuvui] tuojau po pakilimo iškilo problema dėl variklio. Kylant taip pat sprogo padanga – viena iš dešimties šio modelio lėktuve“, – sakoma naujienų agentūros AFP gautame oro bendrovės pranešime.

„Lėktuvas pasirinko apsisukti ir sugrįžti į Madridą“, – pridūrė „Air Canada“.

Prieš nutūpdamas laineris turėjo ilgai skraidyti ratu, kad „išdegintų degalus ir sumažintų svorį prieš nusileidžiant“.

Bendrovė nurodė, kad laineris „Boeing 767-300“, kuriame buvo 128 keleiviai, yra pritaikytas skristi veikiant tik vienam varikliui, bet buvo paskelbta nepaprastoji padėti, siekiant „užtikrinti pirmumą leidžiantis“.

Galiausiai laineris nusileido po 19 val. vietos (20 val. 15 min. Lietuvos) laiku „be incidentų“, per „Twitter“ parašė Ispanijos susisiekimo ministras Jose Luisas Abalosas.

Ispanijos gynybos ministerija anksčiau informavo AFP, kad vienas naikintuvas F-18 buvo pakeltas, kad pilotas vizualiai patikrintų keleivinio lainerio važiuoklę. Be to, į oro uostą „prevenciškai“ buvo pasiųsta greitosios pagalbos brigadų.

Internete paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip sutemus lėktuvas leidžiasi ant tūpimo tako įtraukęs priekinę važiuoklės atramą, o iš paskos nuskuba priešgaisriniai sunkvežimiai.

Kaip nurodoma oro uosto tinklalapyje, šis „Air Canada“ lėktuvas pakilo 14 val. 33 min. (15 val. 33 min.) ir turėjo skristi į Torontą.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-02-04 11:01:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daug keliavau lėktuvais...jau pradedu bijoti skrydžių...kas gi čia vyksta su tais lėktuvais?!
Atsakyti
0

I
Irena
2020-02-04 11:02:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pradedu bijoti skristi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų