Kaukėti lietuviai bandė „išprievartauti“ bankomatus Tailande

Du studentai iš Lietuvos daugybę kartų bandė nelegaliai išsigryninti pinigų iš bankomatų Patajos kurorte Tailande ir aplinkinėse vietovėse. Jie buvo sučiupti, kai vieno iš bankų darbuotojas pastebėjo įtartinus jaunuolius su kaukėmis, kažką veikiančius prie bankomato, praneša „Pattaya Daily News“.

Tailando naujienų portalas praneša, kad abu sulaikytieji yra Lietuvos piliečiai, kurie priklauso tarptautinei vagių gaujai. Į Tailandą jie atvyko apsimetę turistais, padirbo banko korteles, su kuriomis ir bandė „išprievartauti“ bankomatus.

Tailando policija praneša, kad sulaikytieji identifikuoti kaip 22 metų amžiaus Marius Giedriūnas ir 20-metis Dangis Valkauskas. Sulaikymo metu pas jaunuolius aptikta apie 30 netikrų banko kortelių, dvi juodos kaukės ir 560 dolerių grynaisiais. Policija tvirtina, kad netikras korteles jie atsivežė iš Lietuvos.

Atvykę į Tailandą, jaunuoliai praleido tris dienas bandydami išsigryninti pinigų iš daugybės vietinių bankomatų. Įdomiausia, kad jiems pavyko tai padaryti bent su keliais bankomatais. Lietuvaičiai beveik sugebėjo išnešti sveiką kailį, suimti jie buvo jau pakeliui į oro uostą.

Tardymo metu M. Giedriūnas ir D. Valkauskas prisipažino dėl nusikaltimų. Jie tvirtino, kad Lietuvoje yra studentai ir „interneto ekspertai“. Jie aiškino, kad susitarė su Lietuvoje esančia kriminaline grupuotė, kad mainais už padirbtas banko korteles jie išmokės Lietuvoje likusiems banditams 40 proc. surinktos sumos. Tailandą lietuviai pasirinko dėl to, kad neva internete skaitė, jog būtent Tailando kurortuose yra daug atvejų, kai būna nelegaliai išimami pinigai iš bankomatų.


Rašyti komentarą...
e
er
2012-07-24 11:17:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dabar sėkmės pailsėti Tailande ilgiau
Atsakyti
0

i
ir
2012-07-24 11:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dangį Valkauską ieško Nacionalinė paieškų tarnyba. Susirado
Atsakyti
0

b
bix
2012-07-24 13:37:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bande isprievartauti bankomatus ,o buvo patys isprievartauti Tailando kaleime.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų