Kariuomenės renginyje – skandalas: pareigūnams „tverkino“ pusnuogės merginos

Iškilmingoje naujojo Australijos laivyno papildymo šventimo ceremonijoje – akibrokštas. Čia pat prie laivo, prieš Australijos kariuomenės elitą jaunų merginų šokių grupė surengė vulgaroką pasirodymą. O ir, atrodo, į aprangos kodą ne visai pataikė – pasipuošė trumpais ir aptemptais juodais šortais, atviromis raudonomis maikutėmis atvirais raudonais marškinėliais ir užsidėjo tokios pačios spalvos jūreivių stiliaus beretes.

Kai kurios žiniasklaidos priemonės juokavo, kad tai, jog šiuo metu karalienė Elžbieta II gedi ir viso šito nemato, paskatino ceremonijos metu šiek tiek pasilinksminti.

Juokai juokais, tačiau stebėdami pusnuogių merginų „tverką“, ceremonijoje dalyvavę aukšti kariuomenės pareigūnai neatrodo sužavėti – greičiau bandė paslėpti sumišimą. Ekspertai šį pasirodymą tokio tipo ceremonijoje įvardijo kaip „keistą“ ir „netinkamą“.

Vis tik, anot užsienio žiniasklaidos priemonių, šią ceremoniją lydi ir daugiau skandalų. Nacionalinis australų transliuotojas įrašą sumontavo taip, kad atrodo, jog šokį stebi ir Karalienės Elžbietos II pasiuntinys Australijoje. Nors iš tiesų jis atvyko jau vėliau, po pasirodymo.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2021-04-16 09:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Storesniu nerado?
Atsakyti
0

n
ns
2021-04-16 06:35:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pampųčkų šokis
Atsakyti
0

n
ns
2021-04-16 06:35:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pampųčkų šokis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų