REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos pajėgos nesiliauja apšaudyti Chersono srities, rašo UNIAN. Antradienį okupantai nusitaikė į kapines.

Rusijos pajėgos nesiliauja apšaudyti Chersono srities, rašo UNIAN. Antradienį okupantai nusitaikė į kapines.

REKLAMA

Rusai smogė Ukrainos pietuose, Chersono srityje, esančio Beryslavo kapinėms.

Karas prieš vaikus, senelius ir net... mirusiuosius. Tai viskas, ką reikia žinoti apie Rusijos kariuomenę. Beryslavo rajone rusų okupantai nusitaikė į kapines“, – cituojamas Chersono srities karinės administracijos vadovas Aleksandras Prokudinas.

Anot jo, kapinėms smogė aštuoni rusų sviediniai.

Plataus masto karą prieš Ukrainą Rusija pradėjo 2022-ųjų vasario 24-ąją. Kremlius savo kruviną agresiją Ukrainoje atsisako vadinti tikruoju vardu ir nuo pat karo pradžios teigia, kad vykdo „specialiąją karinę operaciją“, kurios tikslas, be kita ko, yra „denacifikuoti“ ir „demilitarizuoti“ Ukrainą.

Rusų kariuomenė nuo pat karo pradžios taikosi ne tik į karinę, bet ir į civilinę infrastruktūrą, dėl rusų agresijos žuvo ar namų neteko daugybė ukrainiečių.

REKLAMA
REKLAMA

Reaguodamos į Rusijos agresiją Vakarų šalys nutraukia bendradarbiavimą su Rusija ir įveda jai sankcijas.

Tarptautinis baudžiamasis teismas (TBT) kovo mėnesį išdavė Rusijos režimo lyderio Vladimiro Putino arešto orderį, nes „įtariama, kad Rusijos prezidentas yra atsakingas už karo nusikaltimą, neteisėtą gyventojų (vaikų) deportaciją ir neteisėtą gyventojų (vaikų) perkėlimą iš okupuotų Ukrainos teritorijų į Rusijos Federacijos teritoriją“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų