• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Manoma, kad povandeninio laivo „Titan“ nuolaužose, kurios iš vandens buvo ištrauktos trečiadienį, rasti žmonių palaikai, pranešė JAV pakrančių apsaugos tarnyba, skelbia BBC.

6

Manoma, kad povandeninio laivo „Titan“ nuolaužose, kurios iš vandens buvo ištrauktos trečiadienį, rasti žmonių palaikai, pranešė JAV pakrančių apsaugos tarnyba, skelbia BBC.

REKLAMA

Trečiadienį Kanadoje, Sent Džonse, buvo iškeltos povandeninės kapsulės, kuri sprogo leisdamasi gilyn į Atlanto vandenyną tyrinėti „Titaniko“, nuolaužos.

Pareigūnai teigia, kad tarp nuolaužų buvo aptiktas povandeninio laivo nusileidimo rėmas ir galinis dangtis.

JAV medicinos specialistai atliks oficialią numanomų palaikų analizę, skelbiama pakrantės apsaugos pranešime.

Agentūra yra pradinėje nelaimės priežasčių tyrimo stadijoje. Pakrantės apsaugos jūrų tyrimų valdyba (MBI) nugabens įrodymus į JAV uostą tolesnei analizei ir bandymams.

MBI pirmininkas kapitonas Jasonas Neubaueris savo pareiškime teigė, kad „vis dar reikia daug nuveikti, kad pavyktų suprasti veiksnius, lėmusius katastrofišką „Titano“ praradimą, ir pavyktų užtikrinti, kad panaši tragedija nepasikartotų“.  

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad povandeninė kapsulė „Titan“ į Atlanto vandenyną leidosi birželio 18 d. Po maždaug 90 minučių nuo leidimosi pradžios kapsulė neteko ryšio su savo laivu-baze. Tuomet, manoma, ir įvyko vandenyno slėgio sukeltas kapsulės sprogimas.

REKLAMA

Tai reikštų, kad įgula žuvo akimirksniu, povandeninei kapsulei sprogus dėl milžiniško vandenyno slėgio, nusileidus į beveik 4 km gylį.

Įguloje buvo britų nuotykių ieškotojas Hamishas Hardingas (58 m.); prancūzų veteranas „Titaniko“ tyrinėtojas Paulas Henri Nargeoloet (77 m.); Didžiosios Britanijos ir Pakistano verslininkas Shahzada Dawoodas (48 m.) ir jo 19 metų sūnus Sulemanas; ir 61 metų amerikietis Stocktonas Rushas, bendrovės „OceanGate“, kuri ir eksploatavo dingusį povandeninį laivą, įkūrėjas.

Tai įdomu tikrai žmogaus palaikai? Gal ne? Bet gal tikrai, ne, taip, ne ne, taip taip. Negali būti, gali būti žmogaus palaikai. Bet o gal nežmogaus juk dar neaišku. Nu, bet rašo, bet ar tikrai? Taip, bet vistiek abejoju, ne. O gal taip? Ir neaišku...
Rašo, kad tik rašyti.
Kogero ten košė, kad plika akimi nematyti ar palaikai ar ne.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų