titan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „titan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „titan“.

„Titan“ povandeniniame laive žuvęs vaikinas būtų šventęs 19 gimtadienį: „Vis dar jaučiu jo apkabinimą“

Verslininkės Christine Dawood vyras ir sūnus buvo nelaimingo „Titan“ povandeninio laivo keleiviai, kuris praėjusią vasarą dingo maždaug už 900 mylių į rytus nuo Kodo kyšulio Šiaurės Atlante.  Savo pirmajame išsamiame interviu našlė dienraščiui „Daily Mail“ papasakojo apie tai, kada paskutinį kartą matė savo artimuosius, apie šeimos sielvartą ir apie tai, kaip jai pavyko susidoroti su tragedija.
2024-01-15

Neįtikėtina: manoma, kad pagaliau rasti sprogusiame „Titan“ laive buvusių žmonių palaikai

Praėjus keturiems mėnesiams po to, kai ekspedicijos iki „Titaniko“ laivo metu sprogo povandeninis laivas „Titan“, galiausiai buvo rasti laivu plaukusių žmonių palaikai. Hamishas Hardingas, Shahzada Dawoodas ir jo paauglys sūnus Sulemanas, prancūzų tyrinėtojas Paulas-Henris Nargeole‘as, Stocktonas Rushas, „OceanGate“ generalinis direktorius – visi šie žmonės žuvo įvykus implozijai.
2023-10-11

Buvęs „OceanGate“ patarėjas: prieš dingstant ryšiui „Titan“ atkabino balastus ir bandė ištrūkti į paviršių

Kartu su „OceanGate“ anksčiau dirbęs povandeninių ekspedicijų ekspertas pareiškė, kad povandeninė kapsulė „Titan“ likus kelioms akimirkoms iki savo dingimo atkabino balastą, o tai gali reikšti, kad penki jame buvę žmonės jau buvo nusprendę nutraukti kelionę, kai jis sprogo.
2023-07-06

Paviešino paskutinę povandeniniame laive mirusio sūnaus ir tėčio nuotrauką: pamatykite patys

Internete pasklido verianti širdį paskutinė nuotrauka, kurioje 19-metis sūnus ir tėtis šypsosi likus vos kelioms akimirkoms iki įlipant į povandeninę kapsulę „Titan“, kurioje jiedu mirė. 58 metų Shahzadas Dawoodas ir jo 19 metų sūnus Sulemanas šypsosi susikibę rankomis prieš lipant į povandeninę kapsulę, kuri turėjo nusileisti su jais prie „Titaniko“ nuolaužų, tačiau katastrofiška nelaimė pražudė visus povandeninio laivo keleivius.
158 2023-07-04

„Titan“ tragedija – kaip „Parazitas“ ar „Liūdesio trikampis“: kodėl turtuolių nelaimė sukėlė pašaipų bangą

Pasaulis sugniaužęs kvapą stebėjo „Titan“ povandeninio laivo dingimo istoriją, skaičiavo valandas, kiek liko deguonies laivo kapsulėje esantiems žmonėms. Visgi internete pasirodė ne vienas šią situaciją pašiepiantis komentaras. Kodėl „Titan“ tragedija sulaukė tiek daug juoko? Situaciją tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ aptaria naujienų portalo tv3.lt žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.
2023-07-01

Kapsulės „Titan“ nuolaužose, manoma, rasti žmonių palaikai

Manoma, kad povandeninio laivo „Titan“ nuolaužose, kurios iš vandens buvo ištrauktos trečiadienį, rasti žmonių palaikai, pranešė JAV pakrančių apsaugos tarnyba, skelbia BBC. Trečiadienį Kanadoje, Sent Džonse, buvo iškeltos povandeninės kapsulės, kuri sprogo leisdamasi gilyn į Atlanto vandenyną tyrinėti „Titaniko“, nuolaužos. Pareigūnai teigia, kad tarp nuolaužų buvo aptiktas povandeninio laivo nusileidimo rėmas ir galinis dangtis.
59 2023-06-29

Skelbiamos pirmosios „Titan“ nuolaužų nuotraukos

Skelbiamos pirmosios povandeninio laivo „Titan“ nuolaužų nuotraukos, praneša BBC. Laivelis sudužo kelionės prie legendinio „Titaniko“ metu. Katastrofa pareikalavo penkių gyvybių. Kaip skelbia minėtas leidinys, metalinės „Titan“ nuolaužos trečiadienį buvo iškrautos iš laivo „Horizon Arctic“ Sent Džonse, Kanadoje. Paskelbtose nuotraukose matosi metalinės povandeninio laivo dalys, uždengtos brezentu.
148 2023-06-28

Kas laimėjo iš Prigožino maišto ir pašaipos iš „Titan“ tragedijos

Peterio Pomerantsevo knyga apie šių laikų Rusiją pavadinta „Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma“. Atrodo, tai puikiai apibūdina Jevgenijaus Prigožino ir „Wagner“ sukilimą. Istorija, netikėtai užsižiebusi, atrodytų, netikėtai ir priblėso. Bet ar tikrai? Tvyrantis rūkas aplink šią situaciją sufleruoja, kad tai tik pirmas šio spektaklio veiksmas.

Kanada tiria povandeninio laivo „Titan“ sprogimą

Kanados valdžios institucijos šeštadienį pradėjo tirti povandeninio laivo „Titan“ sprogimą. Šiam laivui dingus netoli „Titaniko“ nuolaužų buvo pradėta tarptautinė paieškos ir gelbėjimo operacija, tačiau ketvirtadienį ji baigėsi, paskelbus, kad visi penki povandeninio laivo keleiviai žuvo. Vėliau pranešta, kad povandeninio laivo paieškos virsta tyrimo ir nelaimės likvidavimo misija, kuri tęsis neribotą laiką.
2023-06-25

Neįtikėtina: „Simpsonai“ ir vėl numatė ateitį

Bėgant metams animacinis serialas „Simpsonai“ pateikė nemažai šokiruojančiai tikslių prognozių. Pavyzdžiui, jie iš anksto nuspėjo, kad Donaldas Trumpas bus išrinktas prezidentu, o rugsėjo 11-ąją grius ir žymieji Niujorko dvyniai. Šią savaitę viso pasaulio žmones sukrėtė naujieną apie Amerikoje dingusį „Titan“ povandeninį laivą. Nors šis tragiškas įvykis pastarosiomis dienomis sukrėtė milijonus žmonių visame pasaulyje, atrodo, kad „Simpsonai“ tai išpranašavo dar 2006 metais.
2023-06-24
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų