Kai kurios šalys nesiskiepijantiems ruošia draudimus: neįleistų į parduotuvę ar restoraną

Australams gali būti uždrausta lankytis restoranuose, parduotuvėse ir biuruose, jei jie atsisakys pasiskiepyti nuo koronaviruso.

Naudodamosi visuomenės sveikatos įstatymais, valstijos ir teritorijos gali reikalauti žmonių pasiskiepyti, kad jie galėtų vykdyti tam tikrą veiklą ir dirbti savo darbą, pavyzdžiui, vakcinuotis gali reikėti senyvo amžiaus slaugos darbuotojams.

Praėjusį mėnesį Naujojo Pietų Velso ministrė pirmininkė Gladys Berejiklian pasiūlė leisti privačioms vietoms, tokioms kaip barai, parduotuvės ir darbo biurai, nustatyti savo taisykles dėl vakcinavimosi reikalavimų.

„Mes apsvarstysime, ar leisime vietoms nustatyti savo taisykles. Jei jie turi verslą ar vadovauja darbo vietai, taisyklės turėtų atspindėti tai, kas, jų manymu, yra „Covid-saugu“, – sakė ji vietos radijui „2GB“.

Lapkritį oro linijų bendrovės „Qantas“ vadovas Alanas Joyce'as sakė, kad planuoja atnaujinti aviakompanijos sąlygas ir reikalauti keleivių būti pasiskiepijusiems. Jis teigė, kad tą patį darys ir daugelis kitų oro linijų.

„Prašysime žmonių pasiskiepyti, tik tada leisime keliauti mūsų lėktuvais... Manau, kad tai yra būtinybė atvykstantiems tarptautiniams lankytojams ir žmonėms, išvykstantiems iš šalies“, – sakė jis „Nine Network“.

Federalinė vyriausybė atnaujins „MyGov“ ir „Express Plus Medicare“ programėles, kad jose australai galėtų pateikti skiepijimo įrodymą.

Paskiepyti gyventojai taip pat galės atsispausdinti pažymėjimo kopiją iš „Services Australia“ svetainės ar vakcinos tiekėjo.


Rašyti komentarą...
S
Sorry
2021-02-11 17:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Absurdas. Nesiskiepysiu neištestuota (ilgajame laikotarpyje) vakcina nuo besimptomės ligos. Jūs būkit bandymo triušiais jei norit. Kodėl niekas nekalba kokiam laikui skiepas suteiks imunitetą? - Nes niekas nežino. Net nežino koks bus atsparumas kitoms mutacijoms. Tai kaip galima sutikti skiepytis?
Atsakyti
-6

n
neleis
2021-02-11 16:33:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
neleis apsipirkti su pinigais, kaip normaliam zmogui, teks prekintis su ginklais, grubiau
Atsakyti
-5

J
Jura
2021-02-11 17:26:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai skiepai neprivalomi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų