JK ieškoma serijinio žudiko aukos – pradėti kasinėjimo darbai kavinėje

Pareigūnai, ieškantys prieš daugybę metų dingusios Mary Bastholm, bijojo, kad ją nužudė serijinis žudikas Fredas Westas. Neseniai jie aptiko tamsiai mėlyną medžiagą, kuri galėtų atitikti paltą, kurį ji dėvėjo, kai dingo 1968 m.

Šis atradimas pasirodė po to, kai ITV filmavimo grupė pareigūnams pranešė apie galimus įrodymus, kad kavinėje palaidotas kūnas. Glostershiro policijos pranešime rašoma: „Detektyvas, vadovaujantis tyrimui, Gloucester kavinėje „Clean Plate“, sako, kad kasimo darbai dabar bus atliekami įvertinus įvykio vietą“.

Ir priduriama: „kriminalistiniai archeologai šiandien patvirtino, kad rūsyje yra keletas struktūrinių anomalijų, dėl kurių reikia toliau tyrinėti“. Peržiūrėję analizę, Glostershiro pareigūnai jau patvirtino kasimo darbus, kad būtų galima nustatyti, ar kavinėje nėra žmogaus palaikų.

„Darbas truks kelias savaites, bet prasidės trečiadienį, iki tol bus atlikti galutiniai vertinimai. Marijos šeima buvo perspėta dėl atnaujintų įrodymų ir palaiko tyrimą. Jie ir toliau gauna palaikymą iš šeimos ryšių pareigūnų“.

Marijos šeima sakė, kad yra „be galo laiminga“, jog policija ir toliau jos ieško. „Tai suteikia mums galimybę potencialiai ją palaidoti po visų šių metų“, – sakoma jų pranešime. Šaltinis „The Sun“ pasakojo, kad nuotraukos iš kavinės „aiškiai parodo medžiagą, atitinkančią tamsiai mėlyną paltą, kurį Mary vilkėjo jai dingus.“

„Labai stengiamasi kasti atsargiai, per paviršių, kad būtų išsaugoti visi galimi įrodymai“, – pridūrė jis.

„Žudikas Westas“ nuolat lankėsi kavinėje, o teorijos, kad jis nužudė Mary, išplito nuo tada, kai 1994-aisiais paaiškėjo jo nusikaltimai. Mary dirbo padavėja kavinėje, tuo metu vadintoje „Pop In“, o ji buvo tik penkios minutės pėsčiomis nuo Westo namo Cromwell gatvėje 25.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų