Jei jums patinka Eminemo daina „Lose Yourself“, turite didesnę tikimybę būti psichopatu

Remiantis tūkstančiais „Buzzfeed“ testų, jūsų muzikos skonis gali daug ką pasakyti apie jus. Iš pasirinktų dainų šie testai gali pasakyti, kuriam Hario Poterio koledžui priklausote, ar kokia Kylie Minogue era atitinka jūsų aprangos stilių. Žinoma, visa tai yra nesąmonė.

Tačiau pagal naują (labiau mokslinį) tyrimą, jei esate didelis „No Diggity ft. Dre“ dainos gerbėjas, greičiausiai esate psichopatas. Nedažnai galime remtis „No Diggity“ daina moksliniuose tyrimuose, bet šįkart galimybė yra.

Filmai yra sukūrę stereotipą, pagal kurį psichopatai visada klausosi klasikinės muzikos (pvz., Hanibalas Lecteris). Tačiau, remiantis „Channel 4“ Didžiojoje Britanijoje atliktais tyrimais, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 3 milijonai dalyvių, psichopatų testuose daugiausia taškų surinkę žmonės yra labiau linkę klausytis repo ir sunkiojo metalo, o mažiausiai – klasikinės muzikos ir džiazo.

„The Guardian“ pranešė, kad Niujorko universiteto tyrėjai perklausė konkrečias dainas bei ištyrė 200 žmonių ir 260 dainų.

Jie išsiaiškino, kad žmonės, kurie surinko daug taškų psichopatų testuose, dažniau klausė tokių dainų kaip „No Diggity“ ir Eminemo „Lose Yourself“. Žmonės, esantys psichopatinio spektro gale (mažiausiai linkę būti psichopatais), dažniausiai buvo The Knacks „My Sharona“ ir Sia „Titanium“ dainų gerbėjai. Dabar turėtumėte teigti, kad šias dvi dainas mylite aistringai.

Tyrimo tikslas buvo rasti psichopatus identifikuojantį būdą. Tyrėjai mano, kad dainos gali padėti numatyti, kas turi sutrikimą, kuris paveikia maždaug 1 procentą žmonių.

Tyrėjai „The Guardian“ teigė, kad reikalingi tolesni bandymai ir jie nori atlikti didesnį tyrimą. Jie tikisi sužinoti, ar iš grojaraščių įmanoma atpažinti psichopatus.

„Šios idėjos grožis yra tai, kad ją galite naudoti kaip atrankos testą be sutikimo, bendradarbiavimo ar galbūt net dalyvaujančių žmonių žinios, – „The Guardian“ sakė pagrindinis tyrėjas Pascalas Wallischas. – Tai yra labai komplikuota, tačiau nebūtų gerai įdarbinti psichopato į bet kokią poziciją, kuri turi daugiau galios. Nenorėtumėte, kad šie žmonės atsidurtų tokiose pozicijose, kuriose dirbdami gali padaryti daug žalos“.

REKLAMA

Tyrėjai įvardijo dainas „No Diggity“ ir „Lose Yourself“, tačiau, pasirodo, kitos dainos geriau prognozavo psichopatiją. Mokslininkai atsisakė įvardyti šias dainas bijodami sutrikdyti būsimus eksperimentus. Spėjame, kad tai Edo Sheerano „Galway Girl“.

Tikimės, kad supratote, jog neturėtumėte diagnozuoti sutrikimų pagal savo muzikinį skonį.


Rašyti komentarą...
M
Most popular music in the world is rap
2021-04-11 04:49:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ane...
Atsakyti
0

d
dababy
2021-04-11 08:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
ok cool
Atsakyti
0

A
Anonymous7370
2021-04-11 22:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmoningas straipsnis. Karantinas dabar, tai neturite apie ką rašyt? Tai apie visas dainas parašykit.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų