JAV sukrėtė dar vienas kruvinas išpuolis: įkaitų drama baigėsi tragiškai

Trys moterys, dirbusios programoje, teikiančioje pagalbą potrauminio streso sutrikimo ištiktiems JAV veteranams, penktadienį buvo rastos negyvos kartu su jas įkaitais paėmusiu įtariamuoju didžiausiame šalyje veteranų centre, pranešė pareigūnai.

11

Beveik aštuoniomis valandomis anksčiau ginkluotas užpuolikas įsibrovė į vieno darbuotojo išleistuvių vakarėlį, surengtą pastate, kur yra gydomi kovinėse misijose Irake ir Afganistane dalyvavę veteranai, nurodė Kalifornijos kelių policijos viršininko pavaduotojas Chrisas Childsas.

Trys nužudytos moterys dirbo ne pelno organizacijos „Pathway Home“ medicinos pagalbos programoje, vykdomoje Kalifornijos veteranų namuose, įsikūrusiuose Jontvilio miestelyje.

Pasak Ch. Childso, dar „pernelyg anksti sakyti, ar jos buvo pasirinktos atsitiktinai“, nes tyrėjai dar nenustatė užpuoliko motyvų.

Nors nuo incidento pradžios pareigūnai vadino tad darbuotojas įkaitėmis, nėra aišku, kiek laiko jos buvo gyvos užpuoliko nelaisvėje.

Vieninteliai išgirsti šūviai tame centre buvo užfiksuoti apie 10 val. 30 min. vietos (20 val. 30 min. Lietuvos) laiku, kai, pasak pareigūnų, užpuolikas įžengė į kompleksą.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. JAV sukrėtė dar vienas kruvinas išpuolis: įkaitų drama baigėsi tragiškai

Pareigūnai visą penktadienį sakė negalėję susisiekti su užpuoliku, o palaikai buvo rasti tik apie 18 val. (4 valandą).

„Tai tragiška žinia. Tikrai tikėjomės, kad mums neteks tokios žinios pateikti visuomenei“, – sakė Ch. Childsas.

Prasidėjus šiam incidentui policija evakavo kompleksą ir uždarė aplinkinius kelius. Į veteranų namus, turinčius apie tūkstantį gyventojų, atvyko šarvuota policijos mašina, greitosios pagalbos ir ugniagesių automobilių.

Napos apygardos šerifas Johnas Robertsonas penktadienį vakare atsisakė atskleisti aukų ir užpuoliko tapatybę, nes dar nėra informuoti jų artimieji.

Jontvilis yra maždaug už 85 km į šiaurę nuo San Fransisko.

Po 10 val. vienas šerifo įgaliotinis reagavo į iškvietimą ir įsitraukė į susišaudymą su užpuoliku. Pareigūnas per šį incidentą nebuvo sužeistas.

REKLAMA

Kelių policijos seržantas Robertas Nacke'as sakė, kad derybininkai visą dieną nesugebėjo užmegzti ryšio su užpuoliku.

Larry Kameris pasakojo naujienų agentūrai „The Associated Press“, kad rytinės pamainos darbuotojų surengtoje šventėje dalyvavusi jo žmona Devereaux Smith susisiekė su juo telefonu ir pasakė, kad užpuolikas ramiai įžengė į patalpą, kai kuriuos žmones paleido, o kitus paėmė įkaitais.

Pasak vyro, D. Smith, rinkdavusi lėšas „Pathway Home“, tuo metu tebebuvo valgykloje – jai nebuvo leista išeiti.

„Pathway Home“ yra veteranų namuose veikianti privati ne pelno programa, padedanti gydyti Irako ir Afganistano konfliktų veteranus, patyrusius potrauminio streso sutrikimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų