tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 

Las Vegaso policija trečiadienį pranešė, kad sulaikė vieną vyrą, įtariamą žurnalisto tyrėjo nužudymu, o vietos žiniasklaida teigė, kad įtariamasis yra politikas, apie kurį jis rašė savo straipsniuose.

Jeffas Germanas laikraščiui „Las Vegas Review-Journal“ buvo parengęs straipsnių seriją apie įtariamus Klarko apygardos viešojo administratoriaus Roberto Telleso nusižengimus, pranešė leidinys.

69 metų J. Germanas šeštadienį buvo rastas negyvas prie savo namų, o vietos žiniasklaida pranešė, kad jis buvo kelis kartus padurtas.

„Įtariamasis dėl 2022 metų rugsėjo 2 dieną įvykdytos žmogžudystės buvo sulaikytas“, – sakoma trumpame Las Vegaso policijos departamento pranešime.

Jame įtariamasis neįvardijamas, daugiau detalių nepateikta.

Tačiau „Las Vegas Review-Journal“, remdamasis Klarko apygardos šerifu Joe Lombardo (Džo Lombardu), sulaikytąjį įvardijo kaip 45 metų R. Tellesą. Klarko apygardos kalėjimo įrašai rodo, kad R. Tellesas buvo sulaikytas dėl pradėto tyrimo dėl nužudymo.

REKLAMA

Anksčiau trečiadienį vietos televizija KTNV pranešė, kad policija atliko kratą to asmens namuose.

Pareigūnai paviešino pagrindinio įtariamojo – vyro su plačia šiaudine skrybėle ir ilgais oranžiniais marškiniais – ir bordo spalvos automobilio, kuris, jų manymu, yra susijęs su žmogžudyste, nuotraukas.

REKLAMA

J. Germanas kelis mėnesius rašė apie R. Telleso darbą viešojo administratoriaus biure, teigė jo laikraštis.

Šiuose straipsniuose buvo rašoma apie skundus prieš R. Tellesą dėl engimo, favoritizmo ir kitų įtariamų pažeidimų vietos valdžios įstaigoje, kuri tvarko žmonių, mirusių, bet nepalikusių testamento, turtą.

„Roberto Telleso suėmimas „Review-Journal“ redakcijai yra didžiulis palengvėjimas ir kartu pasipiktinimas“, – žiniasklaida citavo laikraščio vyriausiąjį redaktorių Glenną Cooką.

REKLAMA

„Jaučiame palengvėjimą, kad Tellesas sulaikytas, ir esame pasipiktinę, kad kolega buvo nužudytas už tai, kad rašė apie išrinktą pareigūną“, – kalbėjo jis.

Kaip pranešė „Las Vegas Review-Journal“, J. Germanas neseniai pateikė užklausas dėl R. Telleso ir trijų kitų apygardos pareigūnų bendravimo.

Ketvirtadienio popietę R. Tellesas turi stoti prieš teismą, rodo Klarko apygardos kalėjimo įrašai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų