• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Izraelio kariuomenė pranešė, kad sekmadienį apšaudė Pietų Libaną iš artilerijos, atsakydama į ugnį iš šios teritorijos.

21

Izraelio kariuomenė pranešė, kad sekmadienį apšaudė Pietų Libaną iš artilerijos, atsakydama į ugnį iš šios teritorijos.

REKLAMA

„Izraelio artilerija smogia į Libano teritoriją, iš kurios buvo paleistas šūvis“, – sakoma pareiškime, kuris buvo paskelbtas prieš 7 val. 30 min. (vietos ir Lietuvos laiku). Jame nepateikiama daugiau informacijos apie tai, kas įvyko.

Trumpai, kas įvyko šeštadienį:

Ankstyvą šeštadienio rytą, kai Izraelio gyventojai kartu su šeimomis šventė tradicinę poilsio dieną Šabą, teroristinė palestinos grupuotė „Hamas“ atakavo šalį mažiausiai 2 000 raketų, pražudydama ir sužeisdama šimtus taikių civilių.

Beprecedentei atakai palestiniečiai pasirinko Šabą – žydų poilsio dieną, kurią žydai tradiciškai praleidžia su šeimomis.

REKLAMA
REKLAMA

Gazos Ruožo kovotojai šeštadienį švintant surengė beprecedentę infiltraciją į Pietų Izraelį ir paleido tūkstančius raketų į Izraelio teritoriją. Palestiniečių grupuotė „Hamas“ paskelbė pradedanti naują operaciją prieš Izraelį. Iš Gazos Ruožo leistos raketos privertė skelbti oro pavojų net toli šiaurėje esančioje Jeruzalėje.

Izraelio kariuomenė reaguodama paskelbė šalyje karo parengtį ir pradėjo smūgius taikiniams Gazos Ruože, tad tikriausiai prasideda naujas intensyvių kovų tarp nesutaikomų priešininkų periodas.

Apšaudo net kaimynines valstybes,ne tik Palestinos žemes... Ir nieko !? Visiems - JAV ir ES - tinka. Juk ne jie teroristai, o palestiniečiai, kovojantys prieš okupantus... Kažkodėl, pvz., ukrainiečius vadina didvyriais,o palestiniečiai - jau teroristai... Keisti tie politikų "viražai"...
Pagaliau atidave Palestina maža kruopelyte žydeliam to ko jie iš tikro nusipelne per ilgus dešimtmečius. Tikekimes stos visas Arabu pasaulis palaikyti Palestinos ir teks žydpalaikiam nešdintis nafik iš užgrobtu žemiu
Apsisiko masadas juodai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų