Istorija apie vagį, apvogdavusį bankus, tačiau nepavogusį nė cento Sužinokite, ką iš bankų išsinešdavo paslaptingasis banditas

Net 11 savaičių iš eilės šių metų pradžioje sumanus vagis „kėlė baimę“ daugybei Niujorko bankų padalinių. Savo nusikaltimus šis žmogus vykdydavo taip meistriškai, kad niekam net nesukeldavo įtarimų. Ir ne visi jo nusikaltimai būdavo pastebimi iš karto, rašo „The New York Times“.

Ir viskas dėl to, kad šis vaikinas net nebandė pasisavinti tai, ką bankas saugo labiausiai, tai yra pinigų. Ko gi siekė šio straipsnio herojus? Tai iki šiol yra paslaptingas klausimas. Į tai, ką šis žmogus išsinešdavo iš bankų, tikri vagys net nebūtų atkreipę dėmesio.

Jūs nepatikėsite, tačiau šį vagį domino tik... kilimėliai, gulintys ties pagrindiniais įėjimais į daugelį bankų. „Trisdešimt septyni kilimėlių vagysčių atvejai“, – tvirtina seniausios Jungtinių Valstijų finansinės institucijos „JPMorgan Chase & Co.“ atstovas spaudai. Guminis šios institucijos padalinio kilimėlis tapo mėgstamiausiu paslaptingojo vagišiaus trofėjumi.

Tiksliai neaišku, kiek laiko praeidavo, kol kas nors pradėdavo domėtis dingusių kilimėlių likimu. Tikriausiai susirūpinama būdavo tik tada, kai kilimėlio pritrūkdavo lietingą dieną. Kaip ten bebūtų, galiausiai kažkas pastebėjo tendenciją ir ėmėsi tyrimo. Pirmasis vagystės faktas buvo užfiksuotas šių metų kovo 4 dieną. Iš pradžių vagis pavogė vieną kilimėlį, o po šešių dienų sugrįžo ir antro bei sėkmingai jį nugvelbė vidurdienį.

REKLAMA

Įžūlus „bankų vagis“ daugiausia finansines įstaigas terorizuodavo Manhatano saloje. Jam visiškai nerūpėjo nei žmonės gatvėje, nei vaizdo stebėjimo kameros. Kilimėlius jis vogdavo piko valandų metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų