Ispanai švenčia su trenksmu: panaikinu ribojimus didžiuosiuose miestuose šėlo iki ryto

O dabar išvysite, kaip ispanai atšventė žinią, kad šalyje atšaukiama daugiau nei pusę metų galiojusi ekstremalioji padėtis. Didžiuosiuose šalies miestuose ispanai šėlo iki ryto.

Vos tik laikrodis pagrindinėje Madrido aikštėje išmuša vidurnaktį, čia prasideda vakarėlis, kokio jau seniai nebuvo.

Ispanai su trenksmu švenčia tai, kad šalyje atšaukta net septynis mėnesius – nuo spalio – galiojusi ekstremalioji padėtis, o kartu su ja ir komendanto valanda. Be to, žmonės galės laisvai keliauti savo šalyje. Čia susirinkusiam jaunimui tai – ilgai laukta laisvės akimirka.

„Buvo nelengva, todėl labai laukiau šitos dienos. Labai džiaugiuosi, kad visa tai pagaliau baigiasi“, – sakė Madrido gyventojas Mateo Torres.

„Tai nuostabu, nes komendanto valanda neduoda jokios naudos – vis tiek kas nori, randa būdų ją apeiti“, –  kalbėjo turistė Maura.

Į vakarėlį Barselonoje žmonės pradėjo rinktis likus maždaug dviem valandoms iki įsigaliojo komendanto valandos panaikinimas. Tad Barselonos pareigūnams teko švenčių išsiilgusius ispanus iš paplūdimio vaikyti, primenant jiems, kad galės grįžti po poros valandų.

Ir iš tiesų, vidurnaktį čia vakarėlis taip pat įsismarkavo. Tiesa, ne visi ispanai patenkinti.

„Valdžia mus pagaliau išlaisvino, bet esu labai nepatenkintas pandemijos valdymu mūsų šalyje. Jie tiesiog improvizavo“, – sakė Barselonos gyventojas Andreu Pujol.

Ekstremalioji padėtis ir komendanto valanda atšaukta trylikoje šalies regionų. Tik keturiuose jų – Balearų ir Kanarų salose, Navaroje ir Valencijoje – kol kas lieka ribojimai.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2021-05-09 22:42:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai aišku, kas iš tikrųjų vyksta, bet tokie pinigai mesti info priemonėms tai tie iki tol skleidė ko neturėjo skleist
Atsakyti
0

b
bravooo
2021-05-10 17:52:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
NU IR NIEKAS NESIKEIS, kam reiks tas sirgs, kam nereiks, tas ir nesirgs, nei daugiau, nei maziau.
Atsakyti
0

k
koste
2021-05-10 06:27:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
klounai klounai tuoj vel bus tas pats
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų