„Hamas“: neramumai okupuotame Vakarų Krante yra revoliucija

Gazos Ruožą kontroliuojantis islamistų judėjimas „Hamas“ penktadienį pareiškė, kad Izraelio okupuotame Vakarų Krante įsiplieskę palestiniečių neramumai yra „revoliucija“.

„Sveikiname jūsų revoliuciją“, – sakė vienas „Hamas“ atstovas, komentuodamas įvykius Vakarų krante, kur per izraeliečių ir palestiniečių susirėmimus penktadienį žuvo mažiausiai šeši žmonės ir dar per 100 buvo sužeisti.

Islamistų atstovas, kurį citavo Izraelio žiniasklaida, taip pat paragino palestiniečius „padegti žemę po okupantų kojomis“.

Palestinos Autonomija, kontroliuojanti dalį teritorijų Vakarų Krante, kitaip negu „Hamas“, pasisako prieš ginkluotos kovos su Izraeliu idėją.

„Hamas“ pareiškimas nuskambėjo nuo pirmadienio tęsiantis ginkluotam konfliktui tarp Gazos Ruožo islamistų grupuočių ir Izraelio pajėgų, per kurį iš palestiniečių anklavo į žydų valstybę buvo paleista daugiau kaip 1,8 tūkst. raketų, o izraeliečiai atsakė intensyviu bombardavimu iš oro ir prie sienos su Gazos Ruožu sutelktų pajėgų artilerijos smūgiais.


Rašyti komentarą...
D
Darius
2021-05-14 21:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikiuosi, kad okupantai degs. Nuoširdžiai tikiuosi to.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų