REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Juodojoje jūroje yra penki Rusijos laivai su 40 raketų, todėl raketų smūgių grėsmę pietiniuose Ukrainos regionuose išlieka, rašo „Ukrinform“.

Juodojoje jūroje yra penki Rusijos laivai su 40 raketų, todėl raketų smūgių grėsmę pietiniuose Ukrainos regionuose išlieka, rašo „Ukrinform“.

REKLAMA

„Priešo pajėgų grupė šiaurės vakarinėje Juodosios jūros dalyje penkiuose raketiniuose laivuose turi 40 sparnuotųjų raketų. Raketų smūgių pavojus pietiniuose regionuose išlieka“, – cituojamas Pietų operatyvinės vadovybės pranešimas.

Ketvirtadienio duomenimis, situacija operatyvinėje zonoje pietų kryptimi pasižymi stabilia įtampa ir stipria ginkluotųjų pajėgų kontrole.

Pranešama, kad rusai tęsia kovą, traukdamiesi į atsargines gynybos linijas. Tuo pačiu metu priešas naudoja raketų smūgių, sunkiosios artilerijos ugnies ir raketinių granatsvaidžių paleidimo taktiką.

Ukrainiečiai teigia, kad Chersono srities šiaurėje rusų sabotažo ir žvalgybos grupė, bandanti prasiskverbti į ginkluotųjų pajėgų užnugarį, buvo apšaudyta ir, patyrusi nuostolių, pasitraukė.

REKLAMA
REKLAMA

Ukrainos sraigtasparniai sudavė smūgį vienam iš priešo valdymo ir kontrolės postų ir karinės įrangos daliniui.

Ukrainiečių skaičiavimu, nuo karo pradžios Rusija neteko 34 430 karių, 1504 tankų, 3632 šarvuočių, 216 lėktuvų, 183 sraigtasparnių, 620 bepiločių, 99 oro gynybos sistemų, 14 laivų ir kitos technikos.

REKLAMA

Primename, kad Rusijos kariuomenė ankstyvą vasario 24 d. rytą įsiveržė į Ukrainą. Kremlius Ukrainai karo oficialiai nepaskelbė – Rusijos valdžia plataus masto karo veiksmus pavadino „specialia operacija“, kurios tikslas, be kita ko, yra ir ukrainiečių „nutautinimas“.

Priešas pirmiausia numetė bombas ant karinių objektų, o vėliau apšaudė civilinius pastatus. Daugelis pasaulio šalių, įskaitant JAV, ES valstybės narės, Kanadą, Japoniją ir Australiją, Rusijai įvedė naujas sankcijas, didžiosios įmonės pradėjo stabdyti bendradarbiavimą su Rusija.

Rusijos kariuomenė nuo pirmos karo dienos aršiai bombarduoja Ukrainos teritoriją, civilius pastatus, nors tikina, kad taikosi tik į karinius ar strateginės paskirties objektus. Rusijos puolimo metu jau žuvo tūkstančiai civilių. Karo metu faktiškai sunaikintas Mariupolis ir Lymanas, pastarosiomis savaitėmis vyksta aršūs mūšiai dėl Sjevjerodonecko ir kitų Donbaso miestų

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų