Greitai pasaulyje bus dvi paklausiausios prekės – vanduo ir maistas

 „Greitai pasaulyje bus dvi paklausiausios prekės – vanduo ir maistas,“ – juokaudamas žemės ūkio ir maisto sektorių naudos svarbą patvirtino Lietuvos pramoninkų konfederacijos viceprezidentas Gediminas Rainys, pradėdamas trečiąjį mokslo ir verslo forumą „Verslo ir mokslo bendradarbiavimas: sėkmingos patirtys ir naujos galimybės“.

Aleksandro Stulginskio universitete vykusio Lietuvos pramoninkų konfederacijos ir slėnio „Nemunas“ organizuoto forumo dalyviai susipažino su naujų produktų ir inovatyvių maisto technologijų kūrimu ir pritaikymu versle, slėnio „Nemunas“ potencialu, universitetų vykdomais projektais bendradarbiaujant su verslo įmonėmis, sumaniosios specializacijos strategija Lietuvoje, naujomis paramos priemonėmis verslo ir mokslo bendradarbiavimui iki 2020 metų.

Renginio dalyvius ir svečius sveikinusi Lietuvos Respublikos prezidentės patarėja dr. Saulė Mačiukaitė-Žvinienė džiaugėsi, jog „pažanga ir inovacijos apima ne tik naująsias, sumaniąsias technologijas, bet ir augalus, maistą, aplinką, žemės ūkį... Visa tai didina šalies ūkio konkurencingumą, o tokie forumai skatina mažinti verslo atotrūkį tarp mokslo ir verslo. Jau turime puikiausią mokslo infrastruktūrą, belieka efektyviai ja pasinaudoti,“ – sakė patarėja.

REKLAMA

LR ūkio viceministras Marius Skarupskas slėniui „Nemunas“ negailėjo gerų žodžių: „Tai slėnis, kuriame yra daugiausia verslo ir jame jaučiame stipriausią bendradarbiavimo su verslu pulsą. Džiaugiamės, kad jau daugybę metų gorokai viršiname Europos vidurkį, pagal kurį net 8,2 proc. bendro vidaus produkto sukuria žemės ūkio ir maisto pramonė.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų