Ginkluota lietuvio sulaikymo operacija Anglijoje: policija paviešino vaizdo įrašą

Sausio 11-ąją Northamptono policija paviešino pranešimą apie Raundso mieste (maždaug 20 mylių į pietvakarius nuo Peterborougho) įvykdyto nusikaltimo atomazgą.

Jo kaltininkas – 22 metų Lietuvos pilietis Mantas Auryla, kuriam Northamptono karūnos teismas skyrė 18 mėnesių įkalinimo bausmę už tai, kad vaikinas viešoje vietoje su savimi turėjo peilį ir juo grasino aplinkiniams.

Nusikaltimo metu žmonės nenukentėjo.

Bylos duomenimis, praėjusių metų lapkričio 19-osios vakare Northamptonshire'o policijai pranešta apie pavojingą asmenį parduotuvėje „Asda“, kuris peiliu grasina darbuotojams ir lankytojams.

Į tai reagavo ginkluoti pareigūnai.

Po nuosprendžio jie paviešino prie policininko uniformos tvirtinamos vaizdo kameros įrašą, kuriame matyti Manto Aurylos sulaikymas. Tuščioje parduotuvėje – išsigandę žmonės iš jos išbėgo – užkluptas lietuvis neutralizuotas greitai ir sulaikant nesipriešino.

„Tai siaubinga parduotuvės ir darbuotojų patirtis.

Kokie buvo tokio Aurylos elgesio motyvai, neaišku“, – po nuosprendžio sakė tyrimui vadovavusi policijos detektyvė Katy Tyrrell.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
b
bdb
2021-01-12 11:48:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
O as is Lietuviskos spaudos tikejau jau beveik nes buvo brukama Lietuviu nusikalteliai Anglijoje siauteja niekas nesuvaldo ir labai gudrus. Is vaizdo medziagos matau kazkoki sudziu, kaip bulviu maisa priverte nudribt ant grindu. Tai dar ir persikes visas. Tai kada lektuvu gabens i Lietuva? Nes ten tokiu nesodina visas atmatas i Lietuva siuncia atgal.
Atsakyti
-6

Vat
2021-01-12 11:54:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia tą chuliganą nuteisti ir užsodinti Lietuvoj be teisės vykti į užsienį. Gėda Lietuvai.
Atsakyti
-7

J
Joo
2021-01-12 11:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is snukio tai gaidziu gaidys.Gyvenime nezinau.Matyt toks pat
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų