Šis konkursas „sukasi“ apie politiką, o ne apie dainas.

Britai: buvome verti daugiau

Britų televizijos veteranas Terry Woganas pareiškė, kad daugiau galbūt niekada nebekomentuos Eurovizijos dainų konkurso, nes jam jau įsipyko politiškai motyvuotas balsavimas regioniniais blokais.

Rusijos atstovui Dimai Bilanui su daina „Believe“ šeštadienį laimėjus šiemetinį Belgrade įvykusį konkursą, komentatorius T. Woganas sakė, kad Vakarų Europos šalys atsiduria nuošalyje. Rytų Europos valstybė Euroviziją laimi trečią kartą per penkerius metus.

„Reikia pasakyti, kad tai nebėra muzikos konkursas, - sakė T. Woganas. - Turiu apsispręsti, ar dar noriu tai daryti. Dalyviai iš Vakarų Europos turi nuspręsti, ar nuo nori toliau dalyvauti, nes perspektyvos yra ne kokios“.

69 metų T. Woganas taip pat pyko dėl to, kad britų atstovas Andy Abrahamas drauge su dviem kitais dalyviais gavo mažiausiai taškų, nors jo daina, daugelio nuomone, buvo geresnė nei kitos britų pastarųjų metų dainos.

„Andy Abrahamo daina tikrai verta daugiau taškų nei gavo, - sakė T.Woganas. - Manau, kad niekas nemyli Jungtinės Karalystės. Tai jau nebejuokinga“.

Vokiečiai: mūsų niekas nemyli

Po „Eurovizijos“ konkurso vokiečiai taip pat susikrimto, kad jų niekas nemyli. Vokietijos atstovėms „No Angels“  40 iš 42 valstybių neskyrė nė vieno balo.

REKLAMA

„Ar mes per kvaili, kad laimėtume, ar tiesiog mūsų niekas nemėgsta?“, - svarstė laikraštis „Bild am Sonntag“ po koncerto, kurį stebėjo virš 100 mln. žiūrovų, ir kuriame nesėkmę patyrė populiariausia pastarojo dešimtmečio vokiečių muzikos grupė.

„No Angels“ per pastaruosius aštuonerius metus yra pardavusi daugiau nei 5 mln. egzempliorių savo muzikos albumų ir į konkursą Belgrade vyko turėdama vilties iškovoti Vokietijai antrąją pergalę. Vokietija paskutinį kartą laimėjo šį konkursą 1982 metais.

Galbūt kai kuriose šalyse į „Eurovizijos“ dainų konkursą yra žiūrima kaip į renginį, kur karaliauja beskonybė ir kičas, bet Vokietijoje jį žiūrėjo 6,5 mln. žmonių.

Vokietijos atlikėjoms 12 balų davė vienintelė Bulgarija. Dėl paprastos priežasties - viena grupės narė yra išeivė iš šios šalies ir šiuo metu Bulgarijoje veda popmuzikos dainų konkursą. Dar du balus grupei davė Šveicarija.

Lenkai: draugų neturime

Lenkai taip pat neturi kuo džiaugtis: šios šalies atstovės Isis Gee daina „Eurovizijos“ dainų konkurso finale užėmė 24 vietą.

Pasak tinklalapio „one.pl“, rezultatas neatspindi to, ką pademonstravo dainininkė, kadangi šiame konkurse pastaraisiais metais už artistinius sugebėjimus svarbesnės tapo geografija ir politika.


Rašyti komentarą...
t
tt
2008-05-25 21:34:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasiūlymas: uždrausti valstybėms balsuoti ne tik už save, bet ir už kaimynes, su kuriomis jos turi sausumos sieną.
Atsakyti
0

t
tt
2008-05-25 21:36:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Arba balsus, skirtus kaimynėms, dauginti iš koeficiento 0,5.
Atsakyti
0

s
simas
2008-05-25 22:04:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
kol zmones nesupras, kad prie kaimynu palaikymo dar reikia prideti ir tautiniu mazumu balsavima (pvz., rusai lietuvoj, latvijoj, estijoj, ukrainoj, suomijoj ir t.t.), tol kazkokios geresnes balsavimo sistemos ir nepavyks sugalvot
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų